آغاز عملیات در مقبره الشعرا پس از چندین ماه تعطیلی/دیرکردهای گذشته را جبران می‌کنیم
آغاز عملیات در مقبره الشعرا پس از چندین ماه تعطیلی/دیرکردهای گذشته را جبران می‌کنیم

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری کلانشهر تبریز گفت: پیمانکار جدید قطعه جنوب شرقی ، تجهیز کارگاه و عملیات فونداسیون و مونتاژ اسکلت فلزی را آغاز کرده و تلاش میکنیم با برنامه زمان بندی مناسب دیرکردهای اجرای پروژه را جبران کنیم.

به گزارش نسل تدبیر، بابک شریفی در جلسه کارگاهی مقبره الشعراء که با همراهی معاون اجرایی ، معاون فنی مهندسی ، مدیر حراست ، مدیر اجرایی ، مشاورین پروژه و پیمانکار در محل کارگاه تشکیل شده بود با تاکید بر شروع ضربتی و اجرای بدون وقفه پروژه گفت ؛  بخاطر مشکلات اجرایی پروژه از برنامه زمان بندی عقب مانده و نهایتا باعث تعطیلی کارگاه گردیده بود و همت و تلاش مضاعف میخواهد تا علاوه بر جبران عقب ماندگی ها در مدت فصل عمرانی باقیمانده با برنامه زمان بندی مناسب این دیرکردها را جبران کنیم.

شریفی در تشریح پروژه افزود ؛ پروژه بزرگ مقبره الشعراء در چند فاز اجرا می شود که قطعه ضلع شمالی آن به علت مشکلاتی چند ماهی تعطیل شده  که با رفع این موانع پیمانکار جدید عملیات تجهیز کارگاه و شروع پروژه را چند روز گذشته اغاز نموده و تاکید گردیده است در حداقل زمان ممکن فونداسیون و  اسکلت فلزی را به اتمام برساند .

مدیرعامل سازمان عمران ادامه داد ؛ در چند روز آتی مناقصه تکمیل صفه ضلع شمالی را انجام و با شناسایی پیمانکار ذیصلاح سعی میکنیم عملیات پله گذاری و کف سازی آنرا به اتمام برسانیم.

وی گفت ؛ بخش دیگر پروژه ضلع جنوبی آن و مجموعه نگارخانه می باشد که عملیات سازه ای و معماری آن به اتمام رسانده و تنها تاسیسات مکانیکی و گرمایشی آن باقی مانده که تلاش میکنیم در حداقل زمان ممکن و تا دهه فجر با خرید و نصب تاسیسات شاهد افتتاح و بهره برداری از این قسمت باشیم . شریفی در ادامه افزود ؛ در فاز دیکر عملیات محوطه سازی و ساختمان های رفاهی ، خدماتی و آمفی تئاتر روباز در ضلع جنوبی  را در چند روز آتی با برگزاری مناقصه و  شناسایی پیمانکار آغاز می گردد.

وی از تعلل و مشکلات پیش آمده در پروژه عذرخواهی کرده و گفت ؛ تمام همت مجموعه عمران بر اینست که بصورت تمام وقت و در تمامی جبهه ها و فازهای کاری عملیات عمرانی مقبره الشعراء را پیش ببریم و امیدواریم که من بعد کمتر شاهد وجود مشکل و یا تعطیلی کارگاهها باشیم.