امروز روز بد فروزان بود/ عملکرد خط حمله و دفاع را قبول ندارم
امروز روز بد فروزان بود/ عملکرد خط حمله و دفاع را قبول ندارم

سرمربی تراکتورسازی تبریز با اشاره به اینکه گل های سپیدرود رشت روی اشتباهاتمان به ثمر رسید، گفت: عملکرد بازیکنانمان در حمله و دفاع خوب نبود.

به گزارش نسل تدبیر؛ جرج لیکنز در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپیدرود رشت با اشاره به اینکه اشتباهات بازیکنان تراکتورسازی سبب برتری تیم سپیدرود رشت شد، اظهار کرد: امروز روز بد محسن فروزان بود.

وی با بیان اینکه بازی امروز سپیدرود رشت ما را شگفت زده کرد، افزود: روند این بازی مطابق آنالیز هفته گذشته ما از این تیم نبود.

سرمربی تراکتور سازی ادامه داد: شرایط میزبانی برای ما به گونه‌ای رقم خورد که در این بازی ۳ گل دریافت کردیم و این اولین بار بود که در لیگ امسال دروازه ما سه بار پیاپی باز شد.

وی با اشاره به اینکه این بازی برای تراکتور تمام شد از فردا به بازی‌های آینده در لیگ برتر تمرکز می‌کنیم، بیان کرد: هفته آینده دیدار حساسی داریم.

لیکنز در ادامه با بیان اینکه هنوز بازیکنان تراکتورسازی در حال و هوای سال نو هستند، افزود: متأسفانه از فرصت‌های به دست آمده به خوبی نتوانستیم استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این بازی غافلگیر شدیم، گفت: مسائل آماری همه چیز در این بازی نبود. همانطور که از قبل پیش‌بینی کرده بودم این بازی بسیار سخت و به مانند همه بازی‌ها برای ما مهم و بزرگ بود.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه هیچگاه قول قهرمانی نداده بودم و نگاه ما همچنان به آینده است، ادامه داد: ما در لیگ امسال ۵ امتیاز از رقیبانمان عقب بوده و آنها را در نتایج گذشته جبران کردیم.

وی یاد آورشد: امروز ما در هم دفاع و هم حمله به هیچ عنوان عملکرد خوبی نداشته‌ایم.