شرکت هپکو از جمله صنایع تاثیرگذار در کشور است/لزوم استفاده از تولیدات شرکت هپکو در پروژه های عمرانی
شرکت هپکو از جمله صنایع تاثیرگذار در کشور است/لزوم استفاده از تولیدات شرکت هپکو در پروژه های عمرانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هپکو از جمله صنایع تاثیر گذار کشور است گفت: باید تمهیدی اندیشیده شود تا خرید تجهیزات و ماشین آلات برای اجرای پروژه های عمرانی از این شرکت صورت گیرد.

به گزارش نسل تدبیر، علی لاریجانی که به استان مرکزی سفر کرده است، صبح امروز پنجشنبه ۱۸ بهمن در حاشیه بازدید از شرکت هپکو با بیان اینکه این  شرکت در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد، گفت: مدیران این شرکت در تلاش هستند تا مسائل و دغدغه های کارگران حل شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعاً  با مسئولان سازمان برنامه و بودجه صحبت خواهم کرد تا تمهیدی اندیشیده شود تا خرید تجهیزات و ماشین آلات برای اجرای پروژه های عمرانی از این شرکت صورت گیرد. البته اخیراً مجلس شورای اسلامی مصوبه ای را برای حمایت از تولید داخل به تصویب رساند که براساس آن مدیران دستگاه ها و بخش ها مکلفند خرید تجهیزات و تولیدات داخلی را در اولویت قرار دهند و اگر تخلفی در این خصوص صورت گیرد،  مجازات خواهند شد.

لاریجانی با اشاره به ظرفیت های گسترده شرکت هپکو افزود: این شرکت می تواند نقش تاثیرگذاری در افزایش اشتغال استان مرکزی داشته و به طور حتم باید از ظرفیت های نیروی انسانی در این شرکت استفاده شود.