بررسی تخصصی استانی شدن انتخابات با حضور دکتر پزشکیان/ لزوم خودداری از انتصاب افراد بی‌تجربه و کم‌تجربه توسط مدیران استان
بررسی تخصصی استانی شدن انتخابات با حضور دکتر پزشکیان/ لزوم خودداری از انتصاب افراد بی‌تجربه و کم‌تجربه توسط مدیران استان

دبیر حزب اعتدال و توسعه آذربایجان شرقی از برگزاری جلسه ای با محوریت بررسی مزایا و معایب استانی شدن انتخابات با حضور دکتر مسعود پزشکیان، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر؛ نشست دوره ای  و فصلی شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان با حضور مسعود پزشکیان، نائب رئیس اول مجلس برگزار شد

غلامحسین کریمی، دبیر حزب اعتدال و توسعه استان در حاشیه این نشست و در گفتگو با نسل تدبیر گفت؛ تمرکز امروز جلسه بر روی دو موضوع مهم استانی شدن انتخابات و بررسی مزایا و معایب آن بود.

وی افزود: نظر نائب رئیس اول مجلس ، نظر مثبتی بود چرا که تقویت احزاب و تشکل ها را به دنبال خواهد داشت و مردم می توانند نمایندگان را به صورت  تخصصی انتخاب کنند  و نمایندگان نیز می توانند بهتر و موثر تر به استان یا حوزه خود کمک کنند.

وی ادامه داد: موضوع دیگر، بحث طرز مدیریت عالی استان است که بتوانند هم پیشرفت استان و در نهایت کشور را به دنبال داشته باشد و همچنین از سکاندار جدید استان انتظار می رود با توجه به شرایط و وضعیت فعلی استان و جامعه از انتصابات افراد بی تجربه و کم تجربه خودداری کرده و حداکثر استفاده را از بدنه سیستم و احزاب هم سو با دولت انجام دهد تا هم تشکل ها تقویت شوند و هم شاهد توسعه استان باشیم.

کریمی در پایان با تشکر از حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اذعان داشت: از تمام مردم که در این شرایط بد اقتصادی و با تحمل درد و مشقت زندگی باز هم با حضور پرشور و کم نظیر خود نشان دادند که پای انقلاب و آرمان های خود هستند تشکر میکنیم.