بسیج مظهر اقتدار، حماسه و شرف ایران اسلامی است
بسیج مظهر اقتدار، حماسه و شرف ایران اسلامی است

شهردار کلان‌شهر تبریز طی پیامی به مناسبت آغاز هفته بسیج، این نیروی مردمی را مظهر اقتدار، حماسه و شرف ایران اسلامی خواند.

به گزارش نسل تدبیر، متن پیام ایرج شهین باهر به این شرح است:

 

بسمه تعالی

 

وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِین

 

تا آنان را در این مسیر ثابت قدم بدارد، و در نهایت، آرزویشان که پیروزی بر کفر و کافران است، تحقق یابد. (سوره بقره آیه ۲۵۰)

 

از سنگر حماسه و جهاد تا خدمت رسانی به محرومین و مظلومین، صفحه به صفحه تاریخ پر افتخار انقلاب این سرزمین مزین به نام دانش آموختگان مدرسه ای است که رهبر معظم انقلاب، نامش را مدرسه عشق نهاد و چه زیبا فرموده اند که: “بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند.”

 

آری؛ مدرسه مکتب ساز بسیج دانش آموختگانی دارد که برای استقلال و دفاع از ناموس و سرزمین جان را در طبق اخلاص می نهد و عاشقانه تقدیم انقلاب می کند.

 

بسیج آن شجره طیبه ای است که با اندیشه والای امام راحل(ره) تشکیل شد و امروز ایران اسلامی از برکات حضورش در جای جای کشور، از سنگرهای دفاع از مرزهای سرزمین اسلامی گرفته تا سنگر عمران و آبادی و محرومیت زدایی، همه جا نام بسیج، درخشان است.

 

هفته بسیج فرصت مغتنمی است که از رشادت های مجاهدان گمنام و همیشه حاضر در عرصه های ایثار و فداکاری تجلیل کنیم و یاد شهدای بسیج را گرامی بداریم.

 

اینجانب بر خود وظیفه می دانم آغاز هفته بسیج را به همه بسیجیان پر افتخار و سرفراز تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

ایرج شهین باهر

 

شهردار کلانشهر تبریز