تحقق اقتصاد مقاومتی مانع تاثیرگذاری تحریم‌ها می‌شود
تحقق اقتصاد مقاومتی مانع تاثیرگذاری تحریم‌ها می‌شود

جانشین فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه مشکلات مالی فعلی حل شدنی هست،گفت: مسئولان باید نگاهشان به داخل باشد و اگر اقتصاد مقاومتی تحقق یابد، هیچ تحریمی بر کشور و نظام مالی ما تاثیرگذار نخواهد بود .

سردار اصغرعباسقلی زاده در همایش جبهه مقاومت در دانشگاه بناب افزود: قرآن کریم این پیام را می رساند که ملت یهود و نصاری از ملت مسلمان راضی نخواهند بود و برای ملت مسلمان در صورت تحقق شرط اطاعت از امام و رهبری تضمینا‌هایی در قرآن مبین اشاره شده است که می فرماید: “وکان حقاً علینا نصر المومنین “.
وی با اشاره به اینکه دشمن ایران قراردادهایی است که توسط امریکا دیکته شده و در داخل تصویب می شوند، اظهار کرد: با دشمن نباید ملاحظه و معامله کرد بلکه تنها راه نجات از شر دشمن و رسیدن به قله های افتخار فقط اطاعت از ولایت و رهبری است.
وی ضمن اشاره به تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی ایران افزود: با تحقق شرط اطاعت از رهبری در تاریخ، عزت برای ملت اسلام محقق یافته که در تاریخ به وضوح ثبت شده است.
وی، شهدا را گلچینی از بهترین‌های زمان خود دانست و افزود: ما اگر زندگینامه، بینش، اخلاق ومعنویت شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای هسته ای و جبهه مقاومت را بررسی کنیم متوجه می شویم که آنها بهترین های امت ما بودند که گلچین شدند و رفتند .
جانشین فرمانده سپاه عاشورا اظهار کرد: جمهوری اسلامی در ناآرام ترین منطقه جهان، به عنوان امن ترین کشور جهان است؛ اینها همگی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب نیز در این مراسم، دفاع مقدس را گنجینه ای برای ملت ایران در تمام تاریخها دانست و افزود: اثرات این گنجینه تا روز قیامت ماندگار خواهد بود چرا که با تبعیت از ولایت و رهبری، جامعه از همه تجاوزات واندیشه های انحرافی بیمه خواهد شد .
حجت الاسلام و المسلمین عیسی رنجبر با اشاره به آیه ای از قرآن مجید، حفظ و جاری کردن اندیشه ی شهداء را در جامعه مهم دانست و افزود: شهدا فقط به خاطر وطن شهید نشدند، بلکه بخاطر اسلام و حفظ راه ولایت ایثار کرده و به درجه عالی شهادت رسیدند.
وی افزود: هر جامعه ای از موهبت ایثار و شهادت برخوردار باشد آن جامعه ثروتمند است، ثروت فقط با دلار و ریال و طلا نیست، اگر متولیان فرهنگی بتوانند ایثار و از جان گذشتگی و ولایت مداری رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس و جبهه ی مقاومت به گوش آحاد جامعه برسانند و راه آنها را در جامعه جاری سازند، آن جامعه از هرگونه گزندی بیمه خواهد بود .
وی  به واقعه ی کربلا اشاره کرد و گفت: واقعه ی کربلا از ولایت پذیری و ایثار و از جان گذشتگی در برابر ظلم و ستم بوجود آمد.
رنجبر افزود: یاران امام حسین (ع) با توکل به خدا استقامت کردند و اگر مسئولین ما هم همچون یاران امام حسین(ع) بیندیشند و در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام و ولایت استقامت کنند تمام مشکلات ما حل خواهد شدو این نصرت الهی است و اگر به نصرت الهی اعتقاد داشته باشیم حتماً موفق خواهیم بود .
 در پایان این همایش از مادران چند تن از شهیدان والا مقام شهرستان تجلیل شد و همچنین در محوطه دانشکده فنی و مهندسی از یادمان شهدای دانشگاه بناب رونمایی شد.