تحقق بیش از ۸۰ درصد بودجه شهرداری مرند در سال ۹۷
تحقق بیش از ۸۰ درصد بودجه شهرداری مرند در سال ۹۷

شهردار مرند از تحقق ۸۰ درصدی بودجه سال ۱۳۹۷ این شهرداری خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر؛ حسین کاوه با اشاره به وضعیت اقتصادی شهرداری‌ها گفت: سال ۹۷ علیرغم پستی و بلندی‌های فراوان و مشکلات مالی ناشی از افزایش قیمت‌ها و رکود ساخت و ساز، اعمال فشارها و تحریم‌ها از سوی کشورهای بیگانه، با همت و تلاش دولتمردان و با همکاری و همیاری شهروندان به پایان رسید.

وی با اشاره به تحقق ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۷ ابراز داشت: علیرغم همه مشکلات، خوشبختانه در تحقق بودجه ۹۷ گامی موفق برداشته‌ایم اما امسال کار سخت‌تری خواهیم داشت.

کاوه همچنین با اشاره به فعالیت‌های عمرانی شهرداری در سال گذشته گفت: پروژه‌های ترمیم پل ولایت، جدول گذاری سطح شهر، سنگفرش معابر، تالار ازدواج آسان، ساماندهی دیواره‌های رودخانه‌ها و … با وجود کمبود مالی اعتبارات، در جریان و چرخه عمرانی بود که امسال شاهد بهره برداری از تعدادی از این پروژه‌ها خواهیم بود.

شهردار مرند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیل‌های اخیر در کشور، ابراز داشت: حادثه سیل اخیر، علیرغم تمامی مشکلات و خسارات وارده، مسئولین و شهروندان و نهادهای تحت مجموعه مدیریت بحران را با تلنگری جدی مواجه کرد.

وی با تقدیر از فعالیت‌های شبانه روزی پرسنل شهرداری مرند افزود: تمام نیروهای شهرداری مرند در طی روزهای اولیه سال به حال آماده باش بوده و اقدامات لازم از جمله لایروبی اساسی رودخانه‌ها و پاکسازی کانال‌ها، بازرسی و بررسی وسایل و ملزومات ستاد بحران را به نحو احسن انجام داده و آماده مقابله با هرگونه حوادث از جمله جاری شدن سیل هستند.

کاوه در پایان تصریح کرد: لایروبی رودخانه‌های سطح شهر و حوزه شهرداری به نحو احسن انجام شده و شهروندان هم باید در حفظ تمیزی رودخانه و خودداری از ریختن زباله و نخاله در رودخانه‌ها، ما را یاری کنند.