تلاش برای حفظ استوکس تا پایان نیم‎فصل!
تلاش برای حفظ استوکس تا پایان نیم‎فصل!

به نظر می‎رسد که تراکتوری‎ها نسبت به ماندن مهاجم ایرلندی دو دل هستند.

درخشش آنتونی استوکس در ترکیب تیم تراکتورسازی تبریز به طور کامل خلا یک مهاجم گلزن را در ترکیب تراکتورسازی پر کرده بود. گل های حساس این بازیکن، خط حمله تراکتور را در لیگ هجدهم به یکی از خطرناک ترین خطوط حمله لیگ تبدیل کرده است. بی انضباطی های اخیر این استوکس اما ادامه همکاری با او را برای تراکتوری ها دشوار کرده است. استوکس در هفته منتهی به بازی حساس با پرسپولیس به قدری در بازگشت به ایران تاخیر داشت که محمد تقوی او را در لیست ۱۸ نفره تیمش قرار نداد. هر چند جای خالی استوکس در بازی مقابل پرسپولیس کاملا احساس می شد اما تقوی با توجه به اتفاقاتی که در طول هفته رخ داده بود، ترجیح داد از این بازیکن استفاده نکند. نتیجه این اتفاق تبدیل خط حمله تیم تراکتورسازی به یک خط حمله کاملا خنثی در بازی مقابل پرسپولیس بود. طبق اعلام قبلی، قرار است که استوکس از هفته پیش رو برای تراکتور به میدان برود اما به نظر می رسد که آینده این بازیکن در تبریز چندان روشن نخواهد بود.

جلسه ای که امروز با حضور مدیریت باشگاه و آنتونی استوکس برگزار شد خروجی چندان دوستانه ای نداشت. پس از نامه پزشکی اروین که به نوعی مهر تاییدی بود بر پایان همکاری با این بازیکن، تراکتوری ها در تلاش اند تا به هر ترتیبی که شده استوکس را حداقل تا پایان نیم فصل در اختیار داشته باشد. این در حالی است که مشکلات انضباطی و خواسته های این بازیکن به گونه ای هستند که ادامه همکاری با او را سخت کرده است.

در نشست صبح امروز میان تراکتوری ها و استوکس، تبریزی ها شرط های سفت و محکمی در راه فسخ با مهاجم ایرلندی در دستور کار قرار داده اند که سنگ بزرگی جلوی پای آنتونی برای جدایی قرار داده است. بازگرداندن پول دریافتی، شکایت به فیفا و محرومیت و … از جمله بحث هایی است که در نشست امروز مطرح شده و شوک بزرگی به استوکس وارد کرد.

به نظر می رسد سران باشگاه تبریزی در تلاش هستند حداقل تا نیم فصل و پنجره زمستانی مانع این جدایی شوند بلکه در دو بازی باقی مانده تا انتهای نیم فصل قدرت خط حمله خود را حفظ کنند.