توسعه سرمایه گذاری، رویکرد اصلی سازمان در برنامه‌های مشارکتی با شهرداری‌ها
توسعه سرمایه گذاری، رویکرد اصلی سازمان در برنامه‌های مشارکتی با شهرداری‌ها

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان گفت: توسعه سرمایه گذاری، رویکرد اصلی سازمان در برنامه‌های مشارکتی با شهرداری‌هاست.

به گزارش نسل تدبیر، صالح هوشیار، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان در نشستی یا هیات رییسه شورای اسلامی استان  با قدردانی از تلاش های هیات رییسه و رییس شورای اسلامی استان در ارتباط با مسائل مهم شهری در شهرستان ها با بیان اینکه حضور مهندس مسعودی ریحان در راس  مدیریتی این شورا، غنیمت و فرصتی برای تحول و اتخاذ تصمیمات تخصصی کاربردی در شهرستان ها می باشد ادامه داد: در شرایط فعلی، فضای کاری کشور به شکلی است که باید بیش از پیش از توان بخش خصوصی استفاده کرده و در زمینه جذب هرچه بیشتر سرمایه گذاری ها اقدام کرد وگرنه با توجه صرف به فعالیت های کلیشه ای، حتی بزرگترین شهرداری استان نیز از دستیابی به منابع پایدار بازخواهد ماند.

وی در ادامه به بخشی از مهم ترین برنامه های سازمان همیاری شهرداری های استان در برنامه سال ۹۸ اشاره کرد و افزود: این سازمان تمامی برنامه های خود را با رویکرد سرمایه گذاری پیش خواهد برد و برای ایجاد اشتغال برای جوانان و حرکت به سمت ایجاد درآمد پایدار تلاش می کند.

 وی از آمادگی سازمان همیاری برای همکاری با تمامی شهرداری های استان خبر داد و ابراز کرد: امیدوارم با افزایش همکاری دوجانبه در این زمینه، در سال آتی شاهد مشکلات مالی شهرداری ها نبوده و برای همیشه به مشکلاتی همچون عدم پرداخت اضافه کاری به کارمندان در شهرداری ها پایان دهیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان در پایان سخنان خود  بر لزوم همکاری مشترک شهرداری ها با این سازمان در راستای توسعه گردشگری و معرفی شهرهای استان تاکید کرد./