حجت الاسلام آل هاشم: مسئولان موظف به رفع موانع پروژه مترو تبریز هستند/مولوی: شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم
حجت الاسلام آل هاشم: مسئولان موظف به رفع موانع پروژه مترو تبریز هستند/مولوی: شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مسئولان شهری و مدیران ارشد استانی موظف به رفع موانع موجود برای پیشبرد برنامه های پروژه مترو تبریز هستند.

به گزارش نسل تدبیر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم  در نشست مشترک با مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه خاطرنشان کرد: تعلل در اجرای این پروژه پذیرفتنی نیست و باید در کمترین زمان ممکن این پروژه به نتیجه برسد.

وی خاطرنشان کرد: همه مدیران شهری در قبال این پروژه بزرگ شهری مسئول هستند و باید با جدیت و با همراهی و تعامل شاهد توسعه حمل و نقل عمومی در استان باشیم.

تلاش می کنیم مترو را به خسرو شهر برسانیم 

مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه با اشاره به فعالیت های شبانه روزی مجموعه قطار شهری گفت: با توجه به مطالعات خط ۵ مترو تبریز در صورت امکان تلاش خواهیم کرد مترو را تا خسرو شهر برسانیم.

مصطفی مولوی خاطرنشان کرد: با رسیدن مترو تا خسرو شهر بدون شک بخشی از نیاز مردم مناطق اسکو، ایلخچی، خسرو شهر و فاز دو سهند در استفاده از حمل و نقل عمومی رفع خواهد شد. 

گفتنی است در ادامه این نشست  که با حضور شکور اکبرنژاد – رییس شورای اسلامی شهر تبریز – و سونیا اندیش – نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز – برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم  از نزدیک در جریان نحوه ساخت، آخرین اقدامات و آخرین وضعیت اجرای پروژه قطار شهری تبریز قرار گرفت و در پایان از مرکز کنترل فرمان مترو بازدید کرد.