دولت برای حل مشکلات رانندگان برنامه های خوبی در دستور کار دارد
دولت برای حل مشکلات رانندگان برنامه های خوبی در دستور کار دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت حل مشکلات رانندگان گفت: دولت برای حل مشکلات رانندگان برنامه های خوبی در دستور کار دارد.

اروجعلی علیزاده ظهر امروز جمعه در مراسم تقدیر از فعالان عرصه حمل و نقل شهرستان بناب گفت: دولت طرح تکمیل بیمه این قشر را در دستورکار قرار داده است و تا به حال اکثریت رانندگان حمل و نقل به همراه خانواده هایشان تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۰ هزار نفر در حوزه حمل و نقل استان فعالیت می کنند، ادامه داد: مطالبات رانندگان در دستور کار دولت است و تلاش کردیم در خصوص واقعی کردن کرایه ها و یکسان سازی آن اقدام کنیم.

وی همچنین با اشاره به تامین لاستیک های مورد نیاز رانندگان استان گفت: ۲۶ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان آذربایجان شرقی توزیع شده است.

علیزاده سپس افزود: البته هنوز ۸۷ درصد نیاز رانندگان استان در خصوص لاستیک تأمین نشده است و تلاش می کنیم تا این نواقص حل و فصل شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی سپس با اشاره به حل مشکلات رانندگان و فعالان حمل و نقل استان گفت: کمیته راهبری و همفکری با حضور دست اندرکاران حمل و نقل و به دستور وزیر راه و شهرسازی تشکیل شده است و در راستای رفع مطالبات تلاش می شود.