سکوت، افراد هتاک و دروغگو را جری می‎کند/نمی‌خواهند مردم، صدای مرا بشنوند!
سکوت، افراد هتاک و دروغگو را جری می‎کند/نمی‌خواهند مردم، صدای مرا بشنوند!

فرج محمدقلیزاده، عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز، نوشته زیر را به نسل تدبیر ارسال کرده است.

به گزارش نسل تدبیر، متن ارسالی فرج محمدقلیزاده به شرح زیر است:

متاسفانه بخشی ازفعالیت ها و نظرات بنده در شورای شهر ،  برخی از افراد را خیلی  خشمگین کرده است. بعضی از این اشخاص به جای نقد عملکرد و مواضع به تخریب و هتک حیثیت بنده  روی آورده‌اند .لذا حریصانه و بدون توجه به اصول اولیه انسانی و اخلاقی به تهمت و توهین روی آورده‌اند  تا به خواسته خود نایل شوند ، موضع اولیه من نسبت به  اکثر این هجمه ها و حمله ها، بی اعتنایی و سکوت بود،اما تعدادی از دوستان مصرّ بودند که باید به این دروغ ها به موقع پاسخ در خور داده شود . چرا که اولا خیلی از مردم چه بسا سکوت را علامت صحت آن تهمت ها و دروغ ها تلقی بکنند. ثانیا سکوت، این افراد هتاک و دروغگو را جری نیز می کند.در نهایت به استدلال و اصرار دوستان تسلیم شدم .بنابر این  به اقدماتی دست زدم ،در حال حاضر نیز برای روشن شدن موضوع ، به یکی از تهمت های ناجوانمردانه اشاره می کنم :

 زمانی که از استخدام های بی رویه ناعادلانه رانتی و فامیلی درشهرداری انتقاد می کردم، به صورت هماهنگ در سطح گسترده پخش کردند که بنده برادر زاده ام  (ساسان محمد قلیزاده )را در سازمان پسماند استخدام کردم. این کشف بزرگ را، ژن خوب _عمو فرج  نام گذاری کردند و برای آن ده ها طنز نوشتند. در صورتی که برادر زاده من از ۱۳۹۳یعنی سه سال قبل از ورود من به شورای شهر  در سازمان پسماند کار می کرد.

 بر اساس اعلام قبلی قرار بود در روز پنجشنبه با خبرنگاران نشستی برگزار کنم، دقیقا شب قبل از آن  در سطح بسیار گسترده پخش کردند که، بنده برادرزاده ام را به معاونت سازمان پسماند منصوب کرده ام! ؟! (با هماهنگی قبلی ). و یکی از اصلی ترین سوالات  نشست خبری هم همین پرسش بود! در صورتی که برادر زاده من از تاریخ ۹۵/۳/۸ یعنی یک سال و سه ماه قبل از ورود من به شورای شهر به عنوان مدیر مجتمع مرکز دفن منصوب شده بود. اما بنا به دلایلی(! ؟! )بعد از ورود من به شورای شهر از آن مدیریت عزل شد و بعد از چند مدت سرگردانی، به  عنوان سرپرست اداره برنامه‌ریزی منصوب شد.! تمامی کسانی که با سلسله مراتب اداری آشنایی دارند، می دانند  جایگاه مدیر از جایگاه سرپرست  چقدر بالاتر است.

با این اوصاف تمامی اخباری که در خصوص استخدام و انتصاب برادر زاده من و رابطه آن با من بوده از صفر تا صد و از صدر تا ذیل دروغ و تهمت بوده و هدفی به غیر از تخریب و هتک حیثیت بنده نبوده تا از آن طریق  جنگ زرگری راه بیاندازند و نگذارند هیچ صدایی  به گوش مردم برسد.

ضمنا کپی قرارداد و ابلاغیه های صادره ضمیمه است.