شمارش معکوس تا افتتاح تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر
شمارش معکوس تا افتتاح تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر

آسفالت ریزی تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) به عنوان فاز نهایی اجرای پروژه با حضور شهردار ومعاون فنی وعمرانی منطقه پنج آغاز شد.

به گزارش نسل تدبیر، میر علی اصغر نساج غازانی شهردار منطقه ۵ در حاشیه بازدید ازاین طرح که جزو مهمترین و بزرگترین پروژه های عمرانی تبریز محسوب می شود با اعلام این مطلب گفت : این پروژه بزرگ با سرعت در حال اجرا شدن است و حداکثر تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید . وی در ادامه در رابطه با آخرین وضعیت وپیشرفت فیزیکی پروژه گفت : آسفالت ریزی مسیر نصر به استانداری شروع شده که پیش بینی می شود حداکثر تا یک ماه قابل بهره برداری باشد.

نساج با اشاره به اینکه با آسفالت ریزی شمارش معکوس بهره برداری از تقاطع غیر همسطح نصر به استانداری شروع شده افزود : تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) از دو پل تشکیل یافته که پل اول کوی های نصر و استانداری را به همدیگر متصل می کند . وی در رابطه با مشخصات فنی پل اول اظهار داشت : این پروژه با ۱۳۰۰متر طول از ۴ رمپ و ۳ لوپ تشکیل یافته است. شهردار منطقه ۵ کلانشهر تبریز همچنین اظهار داشت : پیش از این آسفالت ریزی رمپهای پاسداران به نصر وکوی استانداری وهمچنین کوی نصر به پاسداران انجام وپایان یافته است. به گفته وی تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر نقش مهمی در خارج شدن کوی های نصر واستانداری ومحلات پیرامونی آنها از بن بست بودن خواهد داشت.

گفتنی است برای احداث تقاطع غیر همسطح نصر به رودکی واستانداری ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.