مسئولان همچنان وعده می‌دهند/سال‌هاست مکان مناسبی برای فعالیت نداریم
مسئولان همچنان وعده می‌دهند/سال‌هاست مکان مناسبی برای فعالیت نداریم

مدیر عامل مؤسسه روشندلان بصیر گفت: امروزه مشکل اصلی قشر روشندلان ریشه در مسائل فرهنگی دارد و در راستای حل این مشکل موسسه فرهنگی هنری روشندلان بصیر اقدام به جذب داوطلبان علاقه مند به همکاری نموده است که این داوطلبان با جمعیتی حدود هزار نفر بازوان قدرت مؤسسه فرهنگی هنری روشندلان بصیر هستند.

به گزارش نسل تدبیر مهدی رفعتی ظهر امروز در دیدار با اصحاب رسانه در خصوص مؤسسه فرهنگی هنری ویژه روشندلان بصیر بیان کرد: مؤسسه فرهنگی هنری روشندلان بصیر نخستین مؤسسه فرهنگی هنری روشندلان در سراسر کشور است که در نیمه دوم سال ۱۳۸۸ با شعار (( در تکاپو بهتر از آن باشیم که هستیم)) با همت جمعی از روشندلان فرهیخته و دل آگاه آغاز به کار کرد. 

وی شناسایی و پرورش استعداد های روشندلان سراسر استان، تأمین نیاز های آموزشی، تأمین نیاز های توان بخشی و کمک توان بخشی و تأمین بستر اشتغال و خودکفایان روشندلان را از اهداف اصلی این مؤسسه خواند و گفت: در حوزه این اهداف اقدامات زیادی توسط مؤسسه در سراسر استان صورت گرفته است که می توان گفت در سراسر کشور بی بدیل است. 

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری روشندلان بصیر همچنین در خصوص برنامه های آینده این مؤسسه ابراز کرد: در سال جاری دوره های آموزشی ماساژ درمانی و معارف اسلامی در هشت حوزه تحت نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مؤسسه برگزار خواهد شد. 

رفعتی همچنین با اشاره بر اینکه حدود ۷۵۰ نفر از جمعیت سه هزار و ۲۰۰ نفری روشندلان استان تحت پوشش موسسه فرهنگی هنری روشندلان بصیر هستند گفت: امروزه مشکل اساسی موسسه بصیر نبود مکان مناسب برای این موسسه است. 

وی همچنین با گلایه از وعده های بی عمل برخی مسئولین استانی گفت: متأسفانه بسیاری از مسؤلین استانی فقط به وعده دهی اکتفا میکنند. 

این گفت و گو ظهر امروز با حضور اصحاب رسانه در محل موسسه فرهنگی هنری روشن دلان بصیر برگزار شد.