جوابیه مدیریت پایگاه تحلیلی- خبری نسل تدبیر نسبت به یکی از پست های اینستاگرامی کذب دکتر مسعود پزشکیان را در این نوشتار بخوانید.

به گزارش نسل تدبیر، هفته های اخیر بود که ماجرای سفر تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به روسیه برای تماشای مسابقات جام جهانی به یکی از داغ ترین مسائل روز تبدیل شد. اکثریت قریب به اتفاق رسانه ها به انتشار اخبار مربوط به این بحث داغ پرداختند و در نهایت مسئولان امر و تنی چند از نمایندگان مردم در خانه ملت در مصاحبه هایی جداگانه اعلام کردند که هیچ نماینده ای به روسیه سفر نمی کند.

پیش از تکذیب خبر سفر تعدادی از نمایندگان به مسابقات جام جهانی، سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان، لیستی از اسامی نمایندگان را منتشر کرد و مدعی شد که این نمایندگان برای تماشای مسابقات جام جهانی، عازم روسیه خواهند شد.

نسل تدبیر نیز بر اساس وظیفه خطیر اطلاع رسانی خود، با ذکر منبع اقدام به انتشار این خبر کرد و بدون هرگونه دخل وتصرفی در این مطلب، فقط به انتشار اسامی نمایندگان اکتفا نمود.کمتر از یک ساعت طول نکشید که این خبر از سوی نمایندگان مجلس تکذیب شد ولی با این حال رسانه های به ظاهر ارزشی، در پی تاخت و تاز به نمایندگان اصلاح طلب و حامی دولت بودند و با تشویش اذهان عمومی نسبت به سفر نمایندگان به روسیه؛ ندای واعدالتا و وامصیبتا سر می دادند ولی نسل تدبیر، وظیفه خود دانست که با تکذیب خبر از سوی مجلس، خبری که از باشگاه خبرنگاران منتشر کرده بود را حذف کند.

این رسانه علاوه بر حذف خبر کذب باشگاه خبرنگاران؛خبری را به نقل از مدیرکل پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با عنوان”تکذیب حضور پزشکیان در روسیه/هیچ کدام از نمایندگان؛ مسافر جام جهانی نیستند” را نیز در سایت، کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی خود منتشر کرد.

نسل تدبیر نقدی بر یک پست اینستاگرامی در پیج هواداری دکتر پزشکیان پزشکیان مسعود پزشکیان مجلس تبریز

با این حال و در اقدامی ناشیانه و تعجب آور، یکی از پیج های هواداری دکتر پزشکیان، اسم نسل تدبیر را با عناوینی همچون اصولگرا و دنباله رو افراد تندرو مورد خطاب قرار داده حال آنکه سیاست و خط مشی نسل تدبیر به عنوان یکی از معدود رسانه های اصلاح طلب و حامی دولت برای بیش از ۲۵۰۰۰ نفراز ممبر تلگرامی و بیش از ۱۵۰۰۰ بازدیدکننده از سایت خبری این رسانه، واضح و مبرهن است.

در پایان امیدواریم تمامی فعالین حوزه رسانه و مطبوعات، اخلاق حرفه ای و کاری را در اولویت اهداف خود قرار دهند.

مرتضوی- مدیریت پایگاه تحلیلی- خبری نسل تدبیر