هیات حسینی شهدای کارگری تبریز آغاز بکار می‌کند
هیات حسینی شهدای کارگری تبریز آغاز بکار می‌کند

عضو هیات رییسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز و دبیر اجرایی خانه کارگر از آغاز بکار هیات حسینی شهدای کارگر در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر، کریم صادقزاده تبریزی در حاشیه نمایش عاشورایی یاران آفتاب که همزمان با روز تاسوعا و عاشورای حسینی و به یاد شهدای مدافع حرم برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کربلا و بویژه شهدای انقلاب اسلامی گفت: همه ما  افتخار داریم که در این ماه عزیز، مهمان سفره امام حسین ( ع ) هستیم و بر این میهمانی افتخار می کنیم و امیدوارم که بتوانیم از این میهمانی با دست پر بیرون بیاییم و پیرو راستین امام حسین(ع) باشیم.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز در ادامه با اشاره به بخشی از مهم‌ترین اقدامات واحد فرهنگی خانه کارگر تبریز ابراز کرد:  واحد فرهنگی خانه کارگر تبریز افتخار دارد که در ماه محرم امسال در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی مراسم عزاداری با عنوان سوگواری شمیم عشق در این مکان برگزار کند.

صادقزاده تصریح کرد: برگزاری مراسم های عزاداری برای خود وظیفه شرعی ، اخلاقی و سازمانی می دانیم و همه وظیفه داریم که در جهت احیاء و زنده نگه داشتن و آگاهی رسانی پیام های قیام کربلا تا تلاش و همت های بیش از پیش داشته باشیم.

وی تصریح کرد: هدف اصلی ما آشنایی بیشتر و دقیق تر از پیام ها و اهداف اصلی واقعه عاشورا می باشد و از خداوند متعال و بارگاه آقامون سیدالشهداء می خواهم که ما را از ادامه دهندگان واقعی راه پرفروغ آن امام همام باشیم.