واکنش شرکت عمران شهر جدید سهند به خبر منتشره در نسل تدبیر
واکنش شرکت عمران شهر جدید سهند به خبر منتشره در نسل تدبیر

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند نسبت به خبر منتشر شده در نسل تدبیر، جوابیه‌ای صادر کرد.

به گزارش نسل تدبیر، متن این جوابیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

با توجه به اظهارات اخیر آقای کریم صادقزاده عضو محترم شورای شهر تبریز در بحث اختلاف مدرک تحصیلی با آقای بیگی نماینده محترم مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر اشاره ای به آزادراه تبریز_ سهند نموده اند و اظهار داشته اند” آزادراه تبریزسهند سالهاست به حال خود رها شده” با توجه به این بحث خلاف واقع ،روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند ضمن تقدیر و تشکر از پایگاه تحلیلی_خبری نسل تدبیر ،جهت تنویر افکار عمومی اطلاعات ذیل را اعلام میدارد :

پروژه آزادراه  تبریز_سهند جزو پروژه های بزرگ استانی است که  طی چهار ماه اخیر  شرکت عمران شهر جدید سهند با تامین منابع مالی، رفع موانع،تملک اراضی مسیر و.. تمام عوامل خود را برای به انجام رساندن پروژه بسیج کرده است. بر این اساس با تلاش شبانه روزی شرکت عمران و بخش خصوصی و با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر به امید خدا  در شهریور سال ۹۸ به طور کامل افتتاح میشود.

در این راستا چندین جلسه مهم دیدار از مسیر کامل آزادراه سهند_ اسکو با حضور نمایندگان محترم مجلس دکتر پزشکیان ،مهندس بیمقدار و  مسئولین استانی  و اصحاب رسانه برگزار شده و روند اجرایی پروژه به صورت کامل  اطلاع رسانی و تبیین شده است.

روابط عمومی شرکت عمران آماده پاسخگوی هر گونه سوال در خصوص آزادراه تبریز_سهند می باشد.

سید عباس مصطفوی/مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند