پایان خدمت استاندار آذربایجان شرقی/دکتر شهرتی‌فر هم بازنشسته است
پایان خدمت استاندار آذربایجان شرقی/دکتر شهرتی‌فر هم بازنشسته است

عضو شورای اصلاح طلبان استان با تکذیب اخبار منتشره در برخی کانال های محلی مبنی بر ادامه خدمت مجید خدابخش در استانداری، این خبر را تکذیب کرد و گفت: بازنشستگی دکتر خدابخش و دکتر شهرتی فر قطعی است و خدمتشان به زودی تمام می شود.

حسن پورعظیم در گفتگوی اختصاصی با نسل تدبیر با اشاره به اخبار ضد و نقیض از ادامه خدمت و یا پایان خدمت مجید خدابخش به عنوان استاندار دولت دوازدهم در استان گفت: دکتر خدابخش و دکتر شهرتی فر، دو مسئول استانی هستند که مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شده و به زودی خدمت این دو مدیر تلاشگر در استان به پایان می رسد.

وی با تکذیب اخبار منتشره در کانال های محلی مبنی بر ادامه فعالیت خدابخش و شهرتی فر در استان ادامه داد: مصاحبه اخیر آقای استاندار و معاون محترم سیاسی و امنیتی ایشان نیز، اتمام خدمت آنان در استان را تایید می کند.

وی تصریح کرد: با وجود ارائه اطلاعات دقیق وموثق توسط دکتر خدابخش و به نقل از دکتر انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور استخدامی کشورمبنی بر بازنشستگی مدیر ارشد استان، نباید به اخبار دیگر توجه کرد.
عضو شورای اصلاح طلبان استان و عضو هیات موسس خانه احزاب نیز به جلسه امروز هیات اجرایی خانه احزاب با استاندار اشاره کرد و افزود: این جلسه با حضور دکتر شهرتی فر، دکتر استاد رحیمی و اعضای هیات اجرایی خانه احزاب استان به ریاست دکتر خدابخش برگزار شد.

بر اساس گفته پورعظیم، استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش های هیات اجرایی خانه احزاب، نسبت به حمایت همه جانبه استانداری از فعالیت های خانه احزاب و تامین فضایی مناسب به عنوان دفتر برای فعالیت خانه احزاب استان، اعلام آمادگی کرد.