کاش بجای پاساژ های خالی یک سالن تئاتر ساخته شود
کاش بجای پاساژ های خالی یک سالن تئاتر ساخته شود

نشست خبری نمایش این زندگی بالاخره مال کیه با معرفی بازیگران و عوامل این نمایش در تئاتر شهر تبریز برگزارشد

به گزارش نسل تدبیر، نشست خبری تئاتر بالاخره این زندگی ما کیه؟! در تئاتر شهر تبریز برگزار شد که فرید ادهمی کارگردان این نمایش گفت؛هر کاری را که من کار می‌کنم دوست دارم به دغدغه من در جامعه نزدیک باشد این نمایش چند سال پیش نوسط گروه دیگری در تهران به صحنه رفته بود،که من سعی کردم فضایی متفاوت تر از آن فضا در نمایش ایجاد کنم.

وی ادامه داد؛این نمایش در پروسه زمانی ۷ ماه به اتمام رسیده است و اجرای آن بصورت دوسویی است و مخاطب راغب به دنبال کردن این نمایش میشود.
ادهمی خاطر نشان کرد؛این نمایش به مدت ۷۵ دقیقه است ولی کاری که در تهران بروی صحنه رفته بود حدود ۱۲۰ دقیقه بود که مجبور به حذف و کوتاه کردن نمایش شدیم که البته بازبین های شهرستان خیلی فرق های بین نمایش های شهرستان و تهران قائل اند و شهرشتان باید کوتاه کند ولی تهران اصل متن را با تمام بد آموزی هایی که برای ما ایراد گرفته می‌شود کار کند.
کارگردان جوان این نمایش گفت؛این دومین کار من به عنوان کارگردان است،من ادعای کارگردانی ندارم و فقط تجربه می‌کنم.
وی ادامه داد؛در تلاشیم که نمایش بعدیمان یک نمایش با داستان ایرانی و ترجیحا به زبان ترکی باشد.
ادهمی در پایان خاطر نشان کرد؛ما همیشه از وضیعت تئاتر شهر ناراضی هستیم و چرا در تبریز یک سالن نمایش مستقلی نداریم و هیچکس از ما بجز انجمن نمایشی استان حمایت نمی‌کند؟ کلا ما عادت کردیم که قدر هنرمند و خبرنگار را نمی دانند.

امیر حاجی ملک دیزجی از بازیگران این نمایش نیز گفت؛نقش من در این نمایش یک کاراکتر جدی و قانون مندی است که متفاوت ترین کار من است.

یوسف اکبرزاده دیگر بازیگر این نمایش نیز گفت؛در تئاتر همیشه باید متفاوت بود و این نقش من نیز متفاوت است و امیدوارم مورد پسند تماشاگران قرار گرفته باشد.
وی در ادامه با اشاره به صحبت های فرید ادهمی گفت؛کاش بجای هزینه های کلان برای احداث پاساژ های خالی یک سالن تئاتر خوب و مستقل مثل سالن های اصفهان و تهران و در حد نام بزرگ تبریز برای تئاتر تبریز احداث شود.

این نمایش از ۲۰ فرودین تا اردیبهشت ماه هرروز ساعت ۱۸:۳۰ در تئاتر شهر تبریز بروی صحنه خواهد رفت.