اخبار برگزیده:
تاریخ انتشار خبر: 12 بهمن 1396   |   22:21:19
چاپ این خبر

در نشست رحیمی با مسئولان باشگاه تراکتورسازی؛

بهره مندی از ظرفیت های حضور تراکتورسازی در آسیا برای معرفی تبریز 2018

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در دیدار با مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز بر لزوم بهره مندی از ظرفیت های حضور تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا برای معرفی تبریز 2018 تاکید کرد.

به گزارش نسل تدبیر، علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز امروز در نشستی صمیمانه با مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در محل سازمان ورزش شهرداری تبریز برگزار شد، دو طرف در خصوص مسائلی همچون حضور پرقدرت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین موضوع تبریز 2018 و همچنین همکاری های دو سویه از جمله استفاده از ظرفیت های حضور تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در جهت شناساندن هرچه بیشتر تبریز 2018 تبادل نظر کردند.

علیرضا رحیمی در این نشست با آرزوی موفقیت برای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: ما همه امیدواریم که تیم محبوب تراکتورسازی بتواند در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتایج مقبول و رضایت بخشی کسب کرده و دل هواداران میلیونی و همیشه همراه خود را شاد کند.

وی افزود: ما امیدواریم که بتوانیم از فرصت حضور تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در رقابت های مهم لیگ قهرمانان آسیا در جهت شناساندن هرچه بهتر و بیشتر شهر تبریز برای سال 2018 استفاده کنیم.

در این دیدار کاظم شهریاری قائم مقام مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، کاظم محمودی سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی و قلیچ خانی رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی حضور داشتند و به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

 

نظر شما
کد امنیتی نوسازی کد
سایر نظرات
  • حوزه علمیه قم 12 بهمن 1396 | 02:47
    سلام علیکم خاندان حضرات آیات خسروشاهی از مفاخر تبریز هستند از این خاندان بزرگ هم اکنون آیت الله سیدرضاخسروشاهی در حوزه علمیه قم از اساتید بزرگ بشمار میرود اگر مایل به معرفی ایشان هستید زندگینامه و عکس ایشان ارسال خدمت شود. باتشکر.
آخرین مطالب
نظرات مخاطبین
خبرنامه

جهت عضويت در خبرنامه سايت، ایمیل خود را وارد کنید: