اخبار برگزیده:
تاریخ انتشار خبر: 27 فروردین 1397   |   10:18:38
چاپ این خبر

صادقزاده در حاشیه تئاتر"پابرهنه، لخت، قلبی در مشت"/

هیچ هنری همچون تئاتر؛ گویا و پویا نیست/مسئولان از تئاتر حمایت کنند

کریم صادقزاده تبریزی گفت: هیچ هنری همچون تئاتر؛ گویا و پویا نیست.

به گزارش نسل تدبیر، کریم صادقزاده تبریزی، عضو هیات رییسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز، دیشب مهمان ویژه نمایش  "پابرهنه ، لخت ، قلبی در مشت" در مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز بود.

 وی در جمع گروه اجرایی ، نویسندگان ، کارگردان و تهیه کننده و بازیگر این نمایش در سخنانی کوتاه با تقدیر ویژه از گروه اجرایی این نمایش زیبا و تاثیرگذار گفت : انصافا اجرای این نمایش (تئاتر) برای بنده بی نهایت لذت بخش بود و واقعا به همه عزیزان خدا قوت می گویم.

عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای شهر در ادامه سخنان خود اظهار کرد: چیزی که مهم است اینکه در زمان کنونی قدر و قیمت هنر و هنرمند را بیشتر باید دانست زیرا هیچ زبانی به اندازه هنر آن هم هنر تئاتر گویا و پویا نیست.

وی تصریح کرد:  مسئولان هنری و سایر مسئولین ذیربط در هر سازمانی باید بدانند که هنر چه تاثیرات مفیدی میتواند در جامعه داشته باشد. واقعا این تعریف برای مسئولان ما بوجود نیامده و اگر هم آمده ، به روی خودشان نمی آورند.

صادقزاده تصریح کرد:  اما آنچه که امروز باید گفته شود و بنده بعنوان عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای شهر تبریز عنوان نمایم ، نگاه ویژه اعضای محترم شورای پنجم در بودجه سال ۹۷ بر توسعه این مهم میباشد که جا دارد از همه همکارانم علی الخصوص عزیزان کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و توجه عمیق شهردار محترم دکتر شهین باهر به مقوله هنر و هنرمند است. اینکه تلاش شده با اختصاص بودجه قابل توجهی به بخش فرهنگ و هنر در چهارچوب سیاست های شورا و شهرداری در شناساندن جایگاه تبریز بعنوان یکی از تاریخ سازترین شهرهای کشور با فرهنگی غنی و جاذبه های گردشگری وسیع با آئین و رسوم خاص قدم های خوبی برداشته شود که انتظار میرود در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز با به چالش کشیدن هنرمندان بومی و تبدیل افکار بالفعل و تاثیر گذار و مشارکت تمامی هنرمندان در تمامی فصول به هدفی که تعریف گردیده برسیم بویژه در رویداد تبریز 2018 که همگی با یک اجماع دسته جمعی متوانیم چهره واقعی تبریز را به همگان بشناسانیم.

 

نظر شما
کد امنیتی نوسازی کد
آخرین مطالب
آرشیو
آرشیو
نظرات مخاطبین
خبرنامه

جهت عضويت در خبرنامه سايت، ایمیل خود را وارد کنید: