اخبار برگزیده:
تاریخ انتشار خبر: 09 اردیبهشت 1397   |   13:11:45
چاپ این خبر

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی؛

جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر قره قیه (هارنا) در پنج رشته متنوع ورزشی برگزار می شود

ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی از برگزاری بیست و پنجمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر قره قیه (هارنا) در پنج رشته متنوع ورزشی خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی از برگزاری بیست و پنجمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر قره قیه (هارنا) در پنج رشته متنوع ورزشی خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: طبق روال هرساله بیست و پنجمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر قره قیه (هارنا) امسال نیز همزمان با کوچ عشایر در منطقه گردشگری و سر سبز هارنا از توابع شهرستان کلیبر برگزار می شود .
وی افزود: در پی استقبال گسترده اهالی منطقه و همچنین استانها و شهرستانها همجوار قصد آن را داریم که امسال این جشنواره را گسترده تر و با شکوه تر از سالهای گذشته و به صورت کشوری برگزار نماییم.

بهتاج در ادامه از برگزاری چندین مسابقه در رشته های ورزشی مختلف و متنوع از جمله طناب کشی ، دوومیدانی و کشتی آشیرما در بخش مردان ، تیراندازی با کمان بصورت سواره در بخش بانوان و همچنین کورس سواره در دو بخش بانوان و آقایان خبر داد و افزود: امسال با تلاشهای کمیته های مختلف برگزاری جشنواره، پیست اسب دوانی یک هفته قبل از برگزاری مراسم آماده شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت: در این دوره با برگزاری جشواره بصورت کشوری ، افزایش تعداد کورس های این جشنواره را پیش بینی نموده ایم.

بهتاج گفت: در ادامه تکمیل پروژه پیست سوارکاری هارنا امسال نیز شاهد تکمیل بخش دیگری از جایگاه اهدا جوایز و تماشاگران بودیم که امیدواریم با سرعت بخشیدن به این روند پیست سوارکاری قره قیه (هارنا) تبدیل به پیستی مجهز و دائمی برای برگزاری مسابقات و جشنواره های کشوری و بین المللی گردد.

لازم بذکر است که بیست و پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی عشایر قره قیه (هارنا) چهاردهم اردیبهشت ماه در منطقه قشلاق هارنا شهرستان کلیبر برگزار می گردد.

نظر شما
کد امنیتی نوسازی کد
آخرین مطالب
آرشیو
آرشیو
نظرات مخاطبین
خبرنامه

جهت عضويت در خبرنامه سايت، ایمیل خود را وارد کنید: