اخبار برگزیده:
تاریخ انتشار خبر: 23 اردیبهشت 1397   |   17:35:26
چاپ این خبر

روایت یک روز بارانی با فرماندار تبریز

به گزارش نسل تدبیر، میزان بارش و نزولات جوی بهاری در تبریز در مقایسه با سال های پیش از افزایش چشمگیری حکایت دارد.دیروز و امروز نیز بارش شدید باران و تگرگ، مردم تبریز را غافلگیر کرد و باعث ایجاد روان آب و آب های سطحی در اکثر میادین، خیابان ها و محلات تبریز شد.

علیار راستگو، فرماندار تبریز به عنوان رییس ستاد بحران شهرستان تبریز از اولین ساعات بارش شدید در مرکز کنترل ترافیک شهرداری تبریز مستقر و با استفاده از دوربین های تعبیه شده در مسیرهای اصلی و فرعی به کنترل اوضاع مشغول شد.

وی در حاشیه حضور خود در مرکز کنترل ترافیک شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار نسل تدبیر گفت: خوشبختانه مشکل جدی پس از بارندگی در تبریز به وجود نیامد وباعث  پر شدن آب کانال ها و ایجاد روان شدن آب های سطحی در سطح خیابان ها شد.

 وی ادامه داد: هماهنگی های لحظه به لحظه با معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز نیز انجام شد تا به هیچ عنوان، کوچکترین مشکلی در روند عادی زندگی مردم ایجاد نشود.

 فرماندار تبریز تصریح کرد: خوشبختانه در کمترین زمان ممکن، همه چیز به حالت عادی بازگشت.

بر اساس گفته راستگو در یکی از مناطق نزدیک به عون بن علی، آب های سطحی به منازل تعدادی از همشهریان نفوذ کرد که اقدامات لازم برای جلوگیری از تکرار این امر و رسیدگی به مشکلات شهروندان تبریزی،انجام شد.

 

نظر شما
کد امنیتی نوسازی کد
آخرین مطالب
آرشیو
آرشیو
نظرات مخاطبین
خبرنامه

جهت عضويت در خبرنامه سايت، ایمیل خود را وارد کنید: