اخبار برگزیده:
تاریخ انتشار خبر: 26 اردیبهشت 1397   |   00:25:22
چاپ این خبر

حجت الاسلام آل هاشم:

مجموعه هایی همچون مهر اصل و شیرین عسل، مصداق بارز اقتصاد مقاومتی هستند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مجموعه هایی همچون مهر اصل و شیرین عسل، مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است .

به گزارش نسل تدبیر، حجت الاسلام آل هاشم در مراسم بزرگداشت و تولد ۷۵ سالگی سیدرضا مقیمی، کارآفرین نمونه استانی و ملی و مدیرعامل شرکت مهر اصل گفت: از برگزاری برنامه های این چنینی، لذت می برم.چرا باید به این کار عادت کنیم که مراسمات بزرگداشت، فقط بعد از فوت یک شخص برگزار می شود؟

 

وی از اقدام امروز خانه صنعت و معدن در برگزاری مراسم امروز به عنوان کاری ستودنی نام برد و تصریح کرد: در بازدیدی که از کارخانه ایشان داشتم، عشق و محبت عجیبی در مجموعه وجود داشت و‌ تمامی کارگران، آقای مقیمی را‌ بابا صدا می زنند.در عیادت اخیری که از ایشان داشتم نیز، عشق و‌ محبت در خانواده ، کرامت و صمیمیت در همسر و ادب و کمال در برخورد فرزندان ایشان به خوبی احساس می شد.

 

وی از مسئولان آذربایجانی الاصل در وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و بخصوص دکتر پزشکیان، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی خواست که در تجلیل از دیگر صنعتگران و کارآفرینان استان نیز پیشتاز باشند.

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه هر جایی، اسم کار خیر است اسم مهندس مقیمی هم در آن جا مطرح می شود گفت: مجموعه هایی همچون مهر اصل و‌ شیرین عسل با داشتن بیش از ۱۵هزار نیروی کار،مصداق بارز اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلابی است.

 

امام جمعه تبریز گفت: هفته پیش سه کارخانه استان، در حال تعطیلی بودند که با درایت و هوشمندی اداره کل دادگستری استان، این اتفاق نامبارک محقق نشد و همراهی و همکاری مسئولان استان مانع بیکاری تعدادی از کارگزان در استان شد.

نظر شما
کد امنیتی نوسازی کد
آخرین مطالب
آرشیو
آرشیو
نظرات مخاطبین
خبرنامه

جهت عضويت در خبرنامه سايت، ایمیل خود را وارد کنید: