اخبار برگزیده:
تاریخ انتشار خبر: 29 تير 1396   |   15:16:53
چاپ این خبر

بازدید استاندار از روند احداث بیمارستان در حال احداث مردانی آذر:

مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و عزت جاودانه است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بی تردید مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و خدا پسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می کند.

 به گزارش نسل تدبیر، اسماعیل جبارزاده در بازدید از روند اجرایی احداث بیمارستان کودکان مردانی آذر با تقدیر از خدمات خیرخواهانه این خیر تبریزی گفت: خانواده مردانی آذر جز محبوب ترین بندگان الهی هستند که در تامین بهداشت سلامت و آموزش جامعه نقش مهمی ایفا می کنند.

وی افزود: هر زمانی که از روند اجرایی  مراحل پیشرفت این بیمارستان بازدید می کنم به این باور می رسم که اینجا قطعه ای از بهشت است که توسط خیر بزرگوار؛ مردانی آذر احداث شده که برای خرید محبت و سلامت کودکان سر از پا نمی شناسد.

وی ادامه داد: بی تردید مردانی آذر پرچمدار امور خیرخواهانه و خدا پسندانه و عزت جاودانه است که سرمایه عمر ارزشمند خود را لحظه به لحظه در راه سلامت و سعادت همنوعان هزینه می کند.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: اقدامات خیرخواهانه مردانی آذر سرلوحه و نکته عطفی   برای فعالیت بیشتر خیرین در حوزه بهداشت، سلامت و درمان محسوب می شود.

جبارزاده تصریح کرد: اولویت کاری مدیریت ارشد استان در بخش بهداشت و درمان، تجهیز و آماده سازی بیمارستان کودکان مردانی آذر خواهد بود.

 حاج کریم مردانی آذرنیز در این بازدید با قدردانی از تلاشها، بازدیدها و پیگیری های مستمر دکتر جبارزاده برای تسریع در تکمیل پروژه اظهار کرد:  لذت بهبودی یک کودک بیمار را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمی کنم.

وی افزود:  خدمت به تعلیم و تربیت و تلاش برای سلامتی کودکان، جز رسالت خاندان مردانی آذر است

صومی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز گفت: بر اساس مکاتبات انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تجهیز و راه اندازی این بیمارستان در سال 97 پایبند ومتعهد هستیم.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این بیمارستان را 110 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: بیمارستان 550 تختخوابی آموزشی، درمانی و تحقیقاتی فوق تخصصی کودکان مردانی آذر یک قطب منطقه ای به شمار می رود که در مساحتی بالغ بر 55 هزار متر مربع احداث و تا کنون برای احداث آن نزدیک به 100 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد:  این بیمارستان در بخش اداری و درمانی حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 وی خاطرنشان کرد: تمام هزینه های ساخت این بیمارستان به عهده خیر نیکوکار مردانی آذر بوده و تجهیز آن توسط وزارت بهداشت و درمان انجام خواهد شد.

گفتنی است این بیمارستان فوق تخصصی بعد از تکمیل به نام زهرا مردانی آذر نامگذاری می شود.

کریم مردانی آذرخیر تبریزی که بیشتر به عنوان خیر مدرسه ساز در کشور شناخته می شود این بار احداث بیمارستان فوق تخصصی برای کودکان را دستمایه اقدامات  خیرخواهانه خود قرار داده است.

 

نظر شما
کد امنیتی نوسازی کد
آخرین مطالب
آرشیو
آرشیو
نظرات مخاطبین
خبرنامه

جهت عضويت در خبرنامه سايت، ایمیل خود را وارد کنید: