مسئول کانون خادمان رسانه ای امام رضا(ع) در استان آذربایجان شرقی منصوب شد
 مسئول کانون خادمان رسانه ای امام رضا(ع) در استان آذربایجان شرقی منصوب شد

 طی حکمی از سوی مدیر خبر و رسانه آستان قدس رضوی، خانم موسویلر، از فعالان رسانه ای استان آذربایجان شرقی به عنوان مسئول کانون خادمان رسانه ای امام رضا علیه السلام در این استان منصوب شد.

به گزارش نسل تدبیر، خانم موسویلر خبرنگار و گزارشگر صدا و سیمای استان آذربایجانشرقی، همکار فعال خبرگزاریهای محلی، فعال حوزه دفاع مقدس و ارزشهای دینی و انقلابی ،دارای کسب عناوین مختلف استانی و کشوری در عرصه های علمی ، فرهنگی و رسانه ای نیز می باشند.

 از جمله وظایف این کانون، ساماندهی خادمیاران رسانه، جذب اهالی رسانه در قالب نذر رسانه، مستندسازی و پوشش فعالیت های شاخص کانون های خادمیاری و آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی می باشد.

شایان ذکر است، در قالب طرح توسعه مفاهیم خدمت و در راستای گسترش فرهنگ و سیره رضوی در سراسر کشور، کانون های خادمیاری توسط آستان قدس رضوی راه اندازی شده است که ماموریت مستندسازی و پوشش رسانه ای آن برعهده دبیرخانه خادمان رسانه ای امام رضا علیه السلام و کانون های استانی تابعه آن می باشد.

در پایان دبیرخانه خادمان رسانه ای امام رضا علیه السلام از زحمات مسئول قبلی تشکرو قدردانی بعمل آورده و برای مسئول جدید آرزوی توفیفات و سلامتی روز افزون از درگاه ایزد منان طلب نموده و ازخادمان رسانه درآن استان درخواست همکاری و هماهنگی مستمر بامسئول جدید سرکار خانم موسویلر در پیشبرد اهداف رسانه رضوی را خواهان است.

دبیرخانه خادمان رسانه ای امام رضا علیه السلام

تماس با دبیرخانه: ۰۵۱۳۲۰۰۳۶۶۱