آغاز ساماندهی دست فروشان و وانت بارها توسط شهرداری منطقه پنج تبریز
آغاز ساماندهی دست فروشان و وانت بارها توسط شهرداری منطقه پنج تبریز

اقدامات اولیه ساماندهی دستفروشان و وانت بارها در شهرداری منطقه پنج آغاز شد.

به گزارش نسل تدبیر، بابک دانش پناه معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه پنج این مطلب را اعلام کرد و گفت : با هماهنگی و همکاری دادستان ، نیروی انتظامی و معاونت خدمات شهری شهرداری اقدام به ساماندهی وانت بارهایی که در مسیر آخر عباسی باعث ایجاد ترافیک شده بودند پس از اسکان یافتن در محلی ثابت گردید.

وی افزود : با اجرای این طرح ضربتی شاهد کاهش ترافیک در مسیر آخر عباسی شده ایم .

معاون خدمات شهری و اجرایی منطقه پنج همچنین افزود : با ساماندهی وانت بارها و انتقال آنها به محلی ثابت انتقاد شهروندان از وضعیت غیر قابل قبول ترافیک مرتفع شده است .

دانش پناه در ادامه همچنین به شروع ساماندهی دست فروشان در سطح حوزه استحفاظی منطقه پنج به ویژه خیابان استاد شهریار باغمیشه اشاره کرد و در این رابطه اظهار داشت : اطلاعات جمع آوری شده از دست فروشان به سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تبریز جهت ساماندهی ارسال می شود.

وی دررابطه با ساماندهی وضعیت ناموزون ترافیکی و حضور برخی افراد هنجار شکن در خیابان شهریارباغمیشه نیز اظهار داشت : در جلسه ای با حضورمسئولین نیروی انتظامی وسازمان ترافیک مقرر شد با تهیه طرح ترافیکی اقدام به ساماندهی وتسهیل درتردد وسایط نقلیه شود.

معاون خدمات شهری واجرایی منطقه پنج افزود : طبق توافق به عمل آمده نیروی انتظامی با افرادی که قوانین را رعایت نکرده و باعث به وجود آمدن ناهنجاری اجتماعی شوند برخورد خواهد کرد. وی در پایان گفت : چند مکان برای استقرار دست فروشان در حوزه استحفاظی منطقه پنج به سازمان میادین اعلام شده است.