ائمه جمعه بر حفظ کرامت انسانی در کمک به محرومان، نظارت کنند
ائمه جمعه بر حفظ کرامت انسانی در کمک به محرومان، نظارت کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجـان شرقی در جلسات منطقه ای رزمایش مواسـات با تشکر از اقدامات انجام گرفته در شهرهای استـان؛ بر نظارت و حساسیت ائمه جمعه برای حفظ کرامت انسـانی و مراقبت از آبروی مؤمنان در این رزمایـش تاکیـد کرد.

به گزارش نسل تدبیر به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم امروز عصر در آئین آغاز توزیع۴۰ هزار بسته معیشتی مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه گفت: رهبر معظم انقلاب با تشریح مفهوم مواسات،گفتمانی پیشرو در فعالیت‌های خیریه و نوع دوستانه و موجی از حرکت‌های جهادی را در شرایطی کلید زدند که کرونابحران معیشتی و اقتصادی برای بخشی از جامعه را به وجود اورده است و سپاه و بسیج استان نشان دادند بازویتوانمند انقلاب و مورد اعتماد و خادم مردم عزیزمان هستند.

وی با اشاره به سابقه روشن مردم ولایتمدار تبریز و آذربایجان شرقی در گرفتن دست مستمندان آبرومند، بر حفظ شأندریافت کنندگان این بسته‌ها تاکید کرد.

امام جمعه تبریز اظهار امیدواری کرد که با ساماندهی حرکت‌های جهادی، آسیب دیدگان از کرونا، تنگناهای معیشتیرا پشت سر بگذارند.

وی با تقدیر از اصناف و خیرین استان خواستار تداوم همدلی و مواسات به عنوان وظیفه انسانی، دینی و انقلابیشد.

توزیع بسته‌های معیشتی رزمایش کمک مومنانه و جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی با محوریت بسیج سازندگی وپایگاه‌های تمام محلات استان انجام می‌گیرد.