اصرار سعیدی بر تخلف در انتخابات تبریز/ در حال جمع آوری مستندات هستم
 اصرار سعیدی بر تخلف در انتخابات تبریز/ در حال جمع آوری مستندات هستم

نماینده فعلی مردم تبریز گفت: در انتخابات این دوره حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو؛ تخلفاتی آشکار صورت گرفته است که در حال جمع آوری مستندات و ارائه به شورای نگهبان هستیم.

به گزارش نسل تدبیر ، محمد اسماعیل سعیدی نماینده فعلی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با بیان اینکه تخلفاتی در زمان رای گیری انجام شده است ،گفت: ابتدا باید پرسید چرا آرای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو دیر اعلام شد.

وی اظهار داشت: گلایه‌ای که از مسئولان برگزاری انتخبات وجود دارد این است که آرایی که از نظر تعداد نزدیک به هم بودند چرا به طور کامل اعلام نشد، آرای ماخوذه و صحیح باید از صداوسیما اعلام می‌شد تا مردم هم در جریان امور قرار گیرند و باعث ایجاد شک و شبهه نشود.

سعیدی با بیان اینکه تخلفاتی در برخی شعب اخذ رای رخ داده تصریح کرد: برخی تخلفات در شعبه‌های اخذ رای انجام می‌شد که انتظار داشتیم در این دوره نباشد ولی همچنان این تخلفات ادامه دار شد، در یکی از شعب اخذ رای ۲ تن از خبرنگاران که قصد مصاحبه با بنده را داشتند به شدت از طرف عوامل اجرایی مورد مواخذه قرار گرفتند به طوری که از شعبه اخراج و حتی اجازه ندادند در خیابان هم بمانند.

نماینده مردم تبریز ادامه داد:در یکی از شعبه‌های اخذ رای، فردی برای رای دادن مراجعه می‌کند و عوامل صندوق اظهار می‌کنند که شما قبلا رای دادی درحالی که خود فرد می‌گوید شناسنامه در دست خودم است و چگونه می‌شود قبلا رای داده باشم، بعدا معلوم می‌شود به اسم او رای در صندوق قرار گرفته است، برخی از کاندیداهای انتخاباتی به دفتر بنده مراجعه کرده و از از تخلفات واقع شده انتقاد کردند.

وی خاطرنشان کرد: در حال مطالعه بر روی اسناد و جمع‌آوری مستندات هستم و مراتب اعتراض  و شکایت خود را به صورت رسمی  و قانونی به شورای نگهبان قانون اساس اعلام خواهم کرد.