قدردانی از عملکرد سازمان عمران شهرداری تبریز/ شریفی: مشکلات مالی، اجرای پروژه های عمرانی را محدود نمی‌کند
 قدردانی از عملکرد سازمان عمران شهرداری تبریز/ شریفی: مشکلات مالی، اجرای پروژه های عمرانی را محدود نمی‌کند

 جمعی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز با حضور در سازمان عمران تبریز با مدیر عامل سازمان دیدار و پس از آن از تعدادی از پروژه های در دست اجرای سازمان بازدید کردند.

به گزارش نسل تدبیر دراین دیدار که با حضور دبیری، رئیس کمسیون فرهنگی ، بابائی، رئیس کمسیون شهرسازی ، صادقزاده ، سخنگوی شورا و نیکوخصلت، عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز انجام شد عملکرد سازمان عمران تبریز در سال اخیر در شروع و اجرای پروژه های عمرانی مثبت و قابل قبول ارزیابی شد و بر رفع مشکلات و موانع پیش روی این سازمان برای اجرای بهتر پروژه ها و وظایف محوله هم از لحاظ تامین اعتبارات لازم برای اجرای پروژه ها در مدت زمان مقرر و هم تامین قیر و مصالح تولید آسفالت که در سال جاری با توجه به مشکلات موجود از اهمیت بالایی برخوردار است تاکید شد.

مدیرعامل سازمان عمران تبریز در این دیدار با قدردانی از حضور اعضای شورای اسلامی شهر و بررسی مسایل و مشکلات سازمان عمران  ادامه داد ؛  خدمات شبانه روزی کارکنان و کارگران سازمان عمران در سایه الطاف الهی و راهگشائی های شورای اسلامی و شهردار محترم تبریز است که به مجموعه هایی چون سازمان عمران تبریز فراغ بال برای خدمت رسانی میدهد.

وی ادامه داد: ما خود را محدود به اجرای چند پروژه عمرانی و آسفالت نمیدانیم و آمادگی خود را برای خدمت در ابعاد بیشتر و جبهه های عملی دیگری برای آبادانی شهرمان اعلام میداریم.

شریفی با تاکید بر عدم توجه به محدودیت های مالی و مشکلات اقتصادی اذعان داست ؛ شبانه روز تلاش خواهیم کرد که به بهترین شکل و با سرعت قابل قبول پروژه های محوله را اجرایی نماییم.

در ادامه با حضور در محل پروژه های عمرانی سازمان از روند اجرایی برخی  پروژه ها بازدید گردید.