بازدید دو تن از منتخبین جدید مردم در مجلس از شرکت سایپا آذربایجان
بازدید دو تن از منتخبین جدید مردم در مجلس از شرکت سایپا آذربایجان

حجت الاسلام تاج الدینی و دکتر متفکر آزاد دو تن از منتخب مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت سایپا آذربایجان از تلاش کارگران با اهدای شاخه گل تقدیر کردند.

به گزارش نسل تدبیر، حجت الاسلام والمسلمین میر تاج الدینی و دکتر روح الله متفکر آزاد، دکتر زینالی و جمعی از مدیران سایپا آذربایجان همزمان با روز جهانی کارگر با حضور در خطوط تولید از خدمات کارگران تجلیل کردند.

حجت الاسلام میرتاج الدینی با  تبریک روز جهانی کارگر گفت: چرخه تولید کشور، نیازمند کارگران خدومی است که با جان و دل در مسیر تعالی و اعتلای تولید ملی می‌کوشند و امید را به بخش های مختلف اقتصادی اهداء می‌نمایند.

 

وی افزود: خوشبختانه طبق اخباری که دریافت کردم سایپا آذربایجان سال گذشته توانسته است علاوه بر قراردادهای خوب بین المللی، در حوزه اشتغال و جذب جوانان نیز عملکرد مطلوبی از خود ارائه دهد.

منتخب مردم تبریز اسکو و آذرشهر ادامه داد: اینکه شرکتی توانسته است در اوج تحریم ها ۳۰ درصد بر تولیدات خود بیفزاید و فروشش را چند برابر کند و سالانه از طریق صادرات برای ارز آوری کند برایمان امیدوار کننده بوده و نوید روزهای خوب را می دهد.

میر تاج الدینی ادامه داد: این روحیه جهادی که کارگران زحمتکش استان دارند بایستی امسال نیز که توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان جهش تولید نامگذاری شده شتاب بیشتری به خود بگیرد تا بتوانیم گام مهمی در تحقق شعار سال و حل مشکلات صنعتی و اقتصادی مردم عزیزمان برداریم.

دکتر روح‌اله متفکرآزاد، منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر نیز عنوان کرد:  شرکت سایپا آذربایجان طبق گزارشی که ارایه شد توانسته است با استراتژی از پیش طراحی شده در مسیر جهش تولید قدم‌های موثری بردارد.

روح الله متفکر آزاد در جمع کارگران این شرکت اظهار داشت: کارگران نقشی تاثیر گذار و مهم در تحقق شعار سال دارند و امیدواریم با کمک همه آحاد مردم در تحقق «جهش تولید» گام برداریم.

وی افزود: تحریم ها نه تهدید بلکه فرصت است و میتوانیم نهایت استفاده را جهت حل مشکلات ببریم.

 

متفکر آزاد خاطر نشان کرد: در این مدت از چندین واحد تولیدی بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات واحد‌های تولیدی قرارگرفته ام و امیدوارم بتوانم در مجلس برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی گامهای خوبی برداریم.

در حاشیه بازدید از خطوط؛  دکتر زینالی با بیان اینکه که جامه عمل پوشاندن به شعار  “جهش تولید” تنها در سایه تلاش نیروی انسانی ماهر میسر است عنوان داشت: توجه به این که اقتدار ملی یک کشور تابع قدرت اقتصادی آن کشور و قدرت اقتصادی تابع قدرت تولید است پس «جهش تولید» بسیار مهم است و همه در این زمینه می‌توانند نقش داشته باشند به ویژه اینکه  بانک ها برای کارآفرینان و کارخانجات اعتبارات تولیدی بیشتری تخصصی دهند.

زینالی با اشاره به جایگاه ارزشمند کارگر ادامه داد: اگر در جامعه‌ای کارگر ،کارآفرین و نیروی انسانی ماهر گرامی داشته شود آن جامعه پیشرفت خواهد کرد.