باید درِ دفتر مدیران و مسئولان استانی به روی جوانان باز باشد/سرمایه گذاری ها نباید در مطالعات، خلاصه شود
باید درِ دفتر مدیران و مسئولان استانی به روی جوانان باز باشد/سرمایه گذاری ها نباید در مطالعات، خلاصه شود

مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید دفاتر مدیران و مسئولان به روی جوانان باز باشد گفت : نباید دیدن مدیران برای جوانان سخت باشد، ما انقلاب کردیم تا اشرافی گری را از بین ببریم و در دل مردم باشیم.

به گزارش نسل تدبیر، کامبیز مهدی‌زاده در جمع جوانان و صاحبان صنایع استان آذربایجان شرقی، با تاکید بر همراهی همه اقشار در اداره کرد جامعه خاطرنشان کرد باید تلاش کنیم تا حصارها بین مردم و مسولان برداشته شود.

دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی با اشاره به حمایت های ویژه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت های دانش بنیان و استارتاپی گفت: در کنار تمام حمایت های مالی و معنوی رویداد های حوزه انرژی به صورت ویژه مورد حمایت قرار میگیرد.

 مهدی زاده اظهار کرد: برگزاری استارتاپ ها و حمایت از ادامه فعالیت نخبگان جوان در این بخش به جد در ستاد توسعه فناوری انرژی مورد تاکید است و از این قبیل فعالیت ها حمایت می کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت تغییر نگاه ها در مواجه با فعالیت های نو و جدید جوانان گفت: باید نگاه بالا به پایین حاکم در سیستم دولتی را کنار بگذاریم ، در کارهای استارتاپی همه باهم برابرند و همه در یک سطح هستند و باید در کنار هم و باهم کار کنیم.

مهدی زاده افزود: خوشبختانه پتانسیل های خوبی در بحث دانش فنی در استان آذربایجان شرقی وجود دارد و در کنار مسائل فنی نگاه مثبت و آکادمیک شخص آقای دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی قابل تقدیر است و باید قدر این قبیل مدیران را بدانیم.

دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی، با تاکید بر ضرورت توجه به تولید محصول در کنار تولید علم خاطرنشان کرد: نباید سرمایه گذاری های ما تنها در مطالعات خلاصه شود از این رو کاربردی کردن علوم باید به جد مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: جوانان در کنار اساتید یاد می گیرند و ما از حضور و حمایت های اساتید سپاس گزاریم و امیدواریم این همکاری ها ادامه دار باشد.

در حاشیه این نشست تعدادی از جوانان و فعالان بخش های مختلف صنعتی به طرح موضوعاتی از قبیل ضرورت حمایت قاطع از فعالیت های جدید، حل بروکراسی های اداری در فعالیت های جدید و سرمایه گذاری در بحث های فرهنگی موضوعات مرتبط با انرژی های نو تاکید کردند.

  • منبع خبر : کاف