بدون سپاه، روی امنیت را نمی‌دیدیم
بدون سپاه، روی امنیت را نمی‌دیدیم

نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه باعث سربلندی ماست، وجود سپاه به عنوان سنگر و دژ مستحکمی است که می‌تواند باعث سربلندی و عزت دین شود

به گزارش نسل تدبیر، مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی امروز چهارشنبه رابر عهده داشت به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نطق پیش از دستور با قرائت خطبه‌ای ازامام علی (ع) گفت: وجود سپاه به عنوان سنگرها و دژ مستحکمی است که می‌تواند رعیت را در برابر دشمن محافظتکند و باعث سربلندی و عزت دین  می شود.

وی ادامه داد: سپاه باعث سربلندی ماست و بدون این عزیزان هیچ وقت نمی‌توانستیم روی امنیت را به خود ببینیم؛وجود سپاه باعث شد ۴۱ سال تمام توطئه های آمریکا و هم دستان آنها که در برابر جمهوری اسلامی ایران قرار داشتندبا شکست مواجه شوند.

وی افزود: این روز را به همه این عزیران تبریک می گوییم، وجود این عزیزان در تمام صحنه‌ها نه تنها در جبهه‌ها، درکوه‌ها، در زلزله، سیل و بیماری و سازندگی همیشه خود را با روشنی نشان داده است، امیدواریم این روز برای اینعزیزان مبارک باشد و ما قدر این عزیزان را بدانیم. خدا لشکریان و پاسداران ما را با عزت قرار دهد.