برد شیرین شاگردان دنیزلی در حضور ویلموتس / یک امتیاز مهم رسول از مازندران
برد شیرین شاگردان دنیزلی در حضور ویلموتس / یک امتیاز مهم رسول از مازندران

هفته ششم لیگ برتر فوتبال با برد شیرین تراکتور در تبریز و تساوی ماشین سازی در مازندران پیگیری شد.

به گزارش نسل تدبیر ، تیم فوتبال تراکتور در هفته ششم لیگ برتر فوتبال در روز رکورد شکنی رشید مظاهری یک برد شیرین دیگر بدست آورد تا هم امتیاز با سپاهان و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول رده بندی باقی بماند. دیگر تیم تبریزی نیز در مازندران توانست یک امتیاز از تیم نساجی این شهر بگیرد.

در این دیدار که از ساعت ۱۸٫۳۰ در حضور نزدیک به ۴۰ هزار نفر پرشور تراکتوری آغاز شد ، شاگردان مصطفی دنیزلی بازی برتری را نسبت به پارس جنوبی انجام دادند و مزد این بازی خوب ۳ امتیاز این دیدار روی گل دیدنی احسان حاجی صفی بود تا تراکتور با ۴ برد و ۲ مساوی از ۶ بازی و کسب ۱۴ امتیاز بعد از سپاهان ۱۴ امتیازی به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار بگیرد. تنها گل این دیدار توسط احسان حاجی صفی در دقیقه ۲۵ به طرز زیبایی به ثمر رسید.

از اتفاقات مهم این دیدار رکورد شکنی رشید مظاهری دروازبان ملی پوش تراکتور در تعداد و دقایق کلین شیت و حضور مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران به عنوان مهمان ویژه در ورزشگاه یادگار امام بود.

هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران /  استادیوم یادگار امام تبریز  /  تماشاگر : حدود ۴۰ هزار نفر 

داور : وحید کاظمی  ، کارت زرد : احسان حاجی صفی از تراکتور و کاخابر کاکاشویلی از پارس جنوبی

ترکیب تراکتور : رشید مظاهری ، ایمان سلیمی ، مهدی تیکدری ، میثم تیموری، رضا اسدی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه ، ساسان انصاری ، کوین فورچون ، احسان حاج صفی و ویلیان میمبلا

سرمربی : مصطفی دنیزلی

ترکیب پارس جنوبی : فرناندو دخسوس ، محمود شفیعی ، علی عبدالله زاده ، فریبرز گرامی ، مهدی ترکمان ، کاخابر کاکاشویلی ، مگنو باتیستا ، شهرام گودرزی ، ایمان باصفا ، پوریا آریاکیا ، محمد ابراهیمی

سرمربی : فراز کمالوند

اما در بازی دیگر نماینده تبریز ، تیم ماشین سازی تبریز در مازندران از ساعت ۱۷ به مصاف شاگردان رضا مهاجری رفت اما نتیجه تلاش دو تیم یک تساوی بدون گل بود تا رسول خطیبی و شاگردانش با یک امتیاز مهم به تبریز بازگردند.

  • نویسنده : سجاد قربانی