برد قهرمانانه شاگردان دنیزلی با دبل انصاری
برد قهرمانانه شاگردان دنیزلی با دبل انصاری

شاگردان مصطفی دنیزلی در هفته هفتم لیگ برتر به روند شکست ناپذیری و گل نخوردن های خود ادامه دادند.

به گزارش نسل تدبیر ، تیم فوتبال تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در مازندران موفق شد در برابر میزبان خود برد پرگل و شیرینی را به دست آورده و همچنان بدون باخت و بدون گل خورده و در صورت عدم برد سپاهان در بازی امروز ، در پایان این هفته صدرنشین لیگ باشد.

در این دیدار که از ساعت ۱۵٫۳۰ به میزبانی شاگردان رضا مهاجری در مازندران آغاز شد ، این شاگردان مصطفی دنیزلی بودند که نیمه اول را کنترل کردند و با شروع نیمه دوم این شوت دقیقه ۵۲ ویلیان میمبلا مارادونای پرویی تراکتور بود که از روی ضربه ایستگاهی از فاصله ای ۴۰ متری توپ را به دروازه نساجی چسباند تا تراکتور یک صفر از میزبان خود پیشی بگیرد.

اما گل میمبلا پایان کار نبود ، این بار ساسان انصاری در دقیقه ۶۱ از روی یک کار تیمی فوق العاده در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند. ساسان انصاری به یک گل راضی نبود و در دقیقه ۶۳ و تنها ۲ دقیقه بعد از گل دوم ، ارسال حاجی صفی با اشتباه مدافع نساجی توپ را به انصاری رساند تا این مهاجم فرصت طلب گل سوم تیمش را به ثمر برساند ، اما پایان کار نساجی در این دیدار با شوت سوگیتای ژاپنی همراه بود که ضمن به ثمر رسیدن گل چهارم تراکتور ، هواداران نساجی را با ناراحتی و یاس به خانه فرستاد تا تراکتور با ۵ برد و ۲ مساوی و ۱۷ امتیاز با ۸ گل زده و بدون گل خورده با قاطعیت در بالای جدول باقی بماند.

 

  • نویسنده : سجاد قربانی