برنامه هایم در خصوص گسترش درآمد های غیرنفتی است/با گرانی بنزین موافق بودم!
برنامه هایم در خصوص گسترش درآمد های غیرنفتی است/با گرانی بنزین موافق بودم!

کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با گرانی بنزین موافق بودم اما زمان اعلام آن و بستر سازی برای آن مناسب نبود.

به گزارش نسل تدبیر،عزت اله جعفری در جمع خبرنگاران با نقد عملکرد مجلس دهم عنوان کرد: اینکه حداقل۷۰درصد نمایندگان دارای مشکلات مالی مثل رانت خواری و فساد مالی هستند، تاسف بار است.

کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره از مجلس با بیان اینکه انقلاب و نظام مانند کشتی است که در دریای خون غوطه ور می ماند،گفت: این نظام ثمره خون های پاکی ست که برای اقتدار نظام ریخته شده و اکنون فساد مالی مجلسی ها و قسمتی از دولت قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه تشکیل مجلس درستکار و پاکدست می توانند در مبارزه با رانت خواری بسیار موثر باشد،اظهار کرد: اگر خود مجلس قوی و پاک باشد قطعا در نظارت می توانند خوب عمل کنم که امیدواریم مجلس یازدهم چنین مجلسی شود.

جعفری با اشاره به اینکه استان ما با داشتن ۱۹نماینده در مجلس می توانند پتانسیل خوبی در قانون گذاری داشته باشد، گفت:علاوه بر قانون گذاری مجلس وظیفه مهم نظارت نیز برعهده دارد که مجلس دهم در هر دو مورد بسیار ضعیف عمل کرده است.

وی در همین راستا ادامه داد: اگر نمایندگان مجلس به اسناد بالادستی مجلس از جمله سند سیاست های نظام و…اجرا می‌شد قطعا به توسعه کشور منجر شده بود.

این کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: نباید ناشکری کرد چراکه نظام جمهوری اسلامی بدون امکانات و با وجود تحریم های شدید به پیشرفت های مختلف دست یافته است.

وی در رابطه‌ای اهداف خود درصورت راهبایی به مجلس یازدهم گفت: هدف و طرح های من در حوزه اقتصادی است و با توجه به فرمایش رهبری تاکیدم در خصوص جایگزین کردن سایر درآمد ها به جای درآمد های نفتی است.

جعفری با بیان اینکه فروش نفت خام، فروش فرصت های شغلی ماست، ابراز کرد: هر مرحله از فرآوری نفت خام می تواند منجر به اشتغال زایی شود.

این کاندیدای حوزه انتخابیه تبریز،اسکو و آذرشهر در تشریح برنامه های خود در راستای گسترش درآمد های غیر نفتی عنوان کرد: گسترش خاویار و تولید مردمی آن همچنین گسترش کشت زعفران و تولید کفش و فرش تبریز از جمله برنامه های من است.

وی با بیان اقتصاد مقاومتی راه نجات کشور از بحران اقتصادی است، گفت: در اقتصاد مقاومتی هیچکس نباید فکر پر کردن جیب خود باشد.

جعفری با تاکید بر اینکه اقتصاد هر کشور باید براساس تفکرات و ارزش های مردم آن کشور تنظیم شود، گفت:هدف قانون اساسی اسلامی و نظام جمهوراسلامی رسیدن به معنویات توام با رفاه زندگی دنیایی است.

کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس قوی باید از واردات رانتی در جهت حفظ توان تولید داخل اذعان کرد:هیچ کالایی نباید سیاسی شود و اقتصاد و سیاست باید ازهم جداشوند.

وی از عضویت خود در ائتلاف شیفتگان خدمت خبرداده و افزود: آقایان میرتاج الدینی،متفکر آزاد، ابراهیم ابراهیمی و بنده اعضای این ائتلاف هستیم.

جعفری درخصوص نظر خود راجع به حضور زنان در ورزشگاه ها بیان کرد: اگر با حفظ ارزش های انسانی و اسلامی این اتفاق صورت پذیرش بنده موافق حضور زنان هم در ورزشگاه و هم حضور بیشتر در جامعه هستم.

همچنین این کاندیدا در پایان درخصوص نظر خود راجع به اتفاقات بعد از گران شدن بنزین اشاره کرد: من با گران کردن بنزین موافق بودم اما زمان و بسترسازی برای آن غلط بود.