برگزاری پنج سمینار آموزشی توانمندسازی فعالان حرفه‌ای شاغل در تأسیسات گردشگری در تبریز
برگزاری پنج سمینار آموزشی توانمندسازی فعالان حرفه‌ای شاغل در تأسیسات گردشگری در تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری پنج سمینار آموزشی در راستای توانمندسازی فعالان حرفه‌ای شاغل در تأسیسات گردشگری در تبریز خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر؛ مرتضی آبدار ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری ۵ سمینار آموزشی فعالان حرفه‌ای شاغل در تأسیسات گردشگری در تبریز خبر داد و گفت: طرح یاد شده توسط معاونت گردشگری در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات در حوزه گردشگری و توانمندسازی عوامل مرتبط با این بخش به منظور آمادگی هر چه بیشتر فعالان این حوزه در پذیرش گردشگران برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح آموزش و توانمندسازی فعالان حرفه‌ای حوزه گردشگری استان، در ادامه دوره‌های قبلی، در قالب ۵ سمینار آموزشی از ۳ تا ۱۱ اردیبهشت ماه به صورت رایگان و با ارائه گواهینامه پایان دوره آموزشی برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان به محورهای آموزشی این دوره‌ها اشاره کرد و گفت: این طرح بر اساس اهداف و سیاست‌های کلان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در محورهایی نظیر “آداب و رفتار حرفه‌ای در صنعت مهمان نوازی و گردشگری”، “مبانی مدیریت کیفیت در صنعت گردشگری”، “نوآوری و فناوری‌های جدید در گردشگری” و “گردشگری پایدار” و “آشنایی با صنعت گردشگری” تدوین شده است.