بیداری موجود در سطح جهانی به برکت روشنگری انقلاب ماست
بیداری موجود در سطح جهانی به برکت روشنگری انقلاب ماست

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره بر اهمیت بینش انقلاب در سطح جهانی عنوان کرد: بیداری موجود در سطح جهانی و کشورهای اسلامی به برکت روشنگری ها و انقلابی است که ملت ایران رقم زدند.

به گزارش نسل تدبیر، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم در مراسم جشن انقلاب با تبریک آغاز دهه فجر عنوان کرد: امروز روز امام است روزی که امام به وطن آمدند و اگر بخواهیم دلیل آغاز این انقلاب را مطرح کنیم، بهتر است بعد از چهل و یک سال از زبان خود امام بگوییم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره برسخنان امام خمینی (ره) ادامه داد: ایشان وقتی به وطن رسیدند گفتند، من آمدم تا پیوند خدمتگزاری خودم و مردم را به شما عزیزان عرضه کنم و تا حیات دارم خدمتگزار ملت های اسلامی و ایران خواهم بود.

وی بابیان اینکه رهبر پیشین انقلاب همواره در اهداف خود رضای الهی را یادآوری می کردف ابراز کرد: ایشان بارها در سخنان خود فرمودند خداوندا تو می دانی که ما در این قیام رضای تورا می خواهیم و ما از ظلم ولو برای یک نفر بی زاریم، تو میدانی که برای ایجاد عدالت قیام کردیم پس خودت یاورمان باش.

حجت الاسلام آل هاشم در رابطه با محبوبیت امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که امام، امام  و شخصیت بزرگ فعلی شد میزان محبوبیت ایشان نزد مردم از چند برابر شدن جمعیتی که در ابتدا برای استقبال و سپس برای تشییع ایشان آمدن به وضوح مشخص است.

وی با تاکید براینکه بیداری موجود در سطح جهانی به برکت روشنگری امام(ره) است،اشاره کرد: ایشان همواره تاکید داشتند که انقلاب ما باید صادر شود دریغ از اینکه خود انقلاب و بینش ما صادرشدنی بود و امروز راه خودش را پیدا کرده است.

امام جمعه محبوب تبریز افزود: حرکت های اسلامی در کشورهای جهان به برکت آگاه سازی و روشنگری ایشان اتفاق افتاده و اکنون نیز هدایت این بینش و راه توسط جانشین ایشانف ایت الله خامنه ای به خوبی راهبردی می شود.