تبریز میزبان مسابقات بین المللی اُپن وودبال می‌شود
تبریز میزبان مسابقات بین المللی اُپن وودبال می‌شود

رئیس هیات گلف استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات بین المللی اُپن وودبال در تبریز خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر، عبدالله تقی پور در اولین نشست هماهنگی مسابقات وودبال اوپن بین المللی با حضور منتقمی رئیس فدراسیون گلف کشور و ستوده نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان این مطلب افزود: شهر تبریز به لحاظ دارا بودن پتانسیل های زیرساختی و وجود استعداد در سنین پایین تر، میزبان این دوره از مسابقات خواهد بود.

تقی پور در این جلسه با اشاره به برگزاری مسابقات بین المللی اُپن وودبال برای اولین بار در کشور گفت: شهر تبریز پتانسیل توسعه ورزش گلف و رشته های زیر مجموعه آن را داراست .

وی افزود : شهریور ماه سال جاری شاهد مسابقات بین المللی اپن وودبال در شهر تاریخی تبریز بمناسبت رویداد تبریز ۲۰۱۸ خواهیم بود که از  کشورهای مختلف جهت شرکت در این تورنمنت بین المللی در پایتخت گردشگری کشور های اسلامی حضور خواهند یافت.

منتقمی، رئیس فدراسیون گلف کشور در این جلسه گفت: فدراسیون گلف از نحوه برگزاری مسابقات وودبال اوپن بین المللی در شهر تبریز با علم برسوابق اجرایی استان هیچ دغدغه خاطری ندارد و ابراز امیدواری کرد که یکی از بهترین و بیاد ماندنی ترین مسابقات وودبال در سطح بین الملل را در شهر تبریز شاهد خواهیم بود.

ستوده نژاد معاون ورزشی ادراره کل ورزش و جوانان استان نیز در ادامه جلسه آمادگی کامل استان را برای برگزاری این مسابقات در شهر زیبای تبریز اعلام کرد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان آمادگی دارد تا در راستای نشان دادن زیبایی ها، فرهنگ و تمدن کالان شهر تبریز علی الخصوص با توجه به مصادف بودن با برنامه تبریز ۲۰۱۸ تمامی مسابقات بین المللی را در این شهر میزبانی نماید.

وی خاطر نشان کرد کمیته استانی برگزاری این دوره از مسابقات تشکیل و از امروز تمامی موارد لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات در نظر گرفته می شود.

وی همچنین افزود: با برگزاری این مسابقات به نحو احسن تلاش خواهیم کرد این مسابقات را به نام شهر تبریز در تقویم جهانی این رشته جای دهیم.