جهرمی :پنجشنبه برای مردم سورپرایز داریم
جهرمی :پنجشنبه برای مردم سورپرایز داریم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در روز پنجشنبه یک سورپرایز برای مردم خواهیم داشت که از طریق شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها آن را به اطلاع خواهیم رساند.

به گزارش نسل تدبیر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در روز پنجشنبه یک سورپرایز برای مردم خواهیم داشت که از طریق شبکه های مجازی و رسانه ها آن را به اطلاع خواهیم رساند.

آذری جهرمی افزود: از بعد مدیریت شهری به هوشمندسازی و نحوه انجام آن نگاه کردیم. یکی از فعال ترین تفاهم نامه های بین دستگاهی را با شهرداری امضا کردیم و از شهرداری و همکاران خودم تشکر می کنم.

آذری جهرمی ادامه داد: امروز اصلا نگرانی نداریم که به عنوان وزارت ارتباطات به سراغ یک شرکت خصوصی برویم و به یک استارتاپ بگوییم شما دیتای خود را به ما بدهید زیرا این کارها را در راستای ارتقای کیفیت خدمات ارایه شده به مردم می دانیم.

وی افزود: اینکه ما سیاست مدار هستیم، ما را بی نیاز از بخش خصوصی نمی کند، امروز اشراف و تخصص حوزه استارت آپ از ما قوی تر است و باید برای استفاده از ظرفیت آنها در شیوه نگرش تغییراتی بدهیم.

حال باید دید مقصود وزیر جوان از سورپرایز او برای مردم ربطی به فیلترینگ تلگرام خواهد داشت یا باید منتظر اتفاق و خبر دیگری بود؟

اگرچه استفاده از تلگرام درمدت حدودا یکسال با محدودیت روبه رو بوده اما کاربران ایرانی به منظور ضرورت هایی که برای استفاده از این برنامه، برایشان وجود دارد مجبور به استفاده از برخی بدافزار ها یا برنامه هایی هستند که قطعا آسیب ها و خطرات استفاده از این برنامه ها بیشتر از دسترسی آسان به تلگرام خواهد بود.

گفتنی است تلگرام یکی از شبکه های مجازی پرکاربر در ایران است که ایجاد محدودیت در استفاده از آن، از اردیبهشت سال۹۷ اجرا و همچنان ادامه دارد.