برادری درونی و نشاط بیرونی، شعار من است/ از حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان قدردانم
 برادری درونی و نشاط بیرونی، شعار من است/ از حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان قدردانم

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: برادری درونی و نشاط بیرونی، شعار ما است و باید سعی کنیم بر اساس همین شعار، برای اعتلای نام شهرمان بکوشیم.

به گزارش نسل تدبیر به نقل از شهریار، حجت‌الاسلام در مراسم معارفه خود با اشاره به اینکه حرکت در مسیر ولایت، رویکرد کلی سازمان تازه ‌تاسیس فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است، اظهار کرد: به عنوان یک روحانی مبلغ، از قدیم با نسل جوان ارتباط داشته‌ام و تجربه‌های مهمی از ابتکارات تبلیغی و فرهنگی دارم و نیازهای این حوزه را به خوبی می‌شناسم.

وی با یادآور شدن این نکته که هنر، از اوایل انقلاب در متن جامعه جای داشته است، افزود: با این حال متاسفانه نتوانسته‌ایم آن‌گونه که باید و شاید از ظرفیت‌های ارزنده هنر، در مسیر انقلاب بهره‌ بگیریم. از این رو باید سعی کنیم به دور از حب‌ و بغض، دست برادری به هم بدهیم و عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با قدردانی از حمایت نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام ‌جمعه تبریز، گفت: پس از مشورت‌های متعدد کارشناسی، وارد مسئولیت فرهنگی شده‌ام و امیدوارم همگی با هم برای نشاط و سربلندی شهر بکوشیم.

وی با اشاره به اهمیت ارتقای نشاط و سلامت عمومی، اظهار کرد: علاقه‌ مند و پیگیر جدی ورزش هستم و قطعاً سعی می کنیم بحث ورزش را با نگاه ویژه در برنامه‌های اجرایی لحاظ کنیم.

گفتنی است طی حکمی از سوی ایرج شهین باهر شهردار تبریز “حجت الاسلام والمسلمین حسین قدوسی” به عنوان سرپرست سازمان  فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری تبریز منصوب و امروز معارفه شد.