حذف ماشین سازی از جام حذفی پایانی بر ناعدالتی و تبعیض در فوتبال ایران
حذف ماشین سازی از جام حذفی پایانی بر ناعدالتی و تبعیض در فوتبال ایران

به گزارش نسل تدبیر , تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در بازی اول خود در جام حذفی فوتبال ایران در برابر تیم پرسپولیس تهران در پایان ۱۰۵ دقیقه تلاش و استقامت با تک گل امیری شکست خورد تا بدین ترتیب از دور این رقابت ها کنار رفته باشد. در این دیدار که از ساعت ۱۵ […]

به گزارش نسل تدبیر , تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در بازی اول خود در جام حذفی فوتبال ایران در برابر تیم پرسپولیس تهران در پایان ۱۰۵ دقیقه تلاش و استقامت با تک گل امیری شکست خورد تا بدین ترتیب از دور این رقابت ها کنار رفته باشد.

در این دیدار که از ساعت ۱۵ در حضور هواداران تبریزی آغاز شد شاگردان رسول خطیبی در تمام طول بازی توانستند در برابر تیم دردانه پایتخت مقاومت خوبی از خود نشان دهند اما در دقیقه ۸۰ بود که کوپال ناظمی داور این دیدار و یار دوازدهم پرسپولیس با یک تصمیم بچگانه یک پنالتی به نفع پرسپولیس اعلام کرد تا بدین ترتیب سکوهای بنیان دیزل را ملتهب کند.

متعاقب این تصمیم ناظمی کادرفنی ماشین سازی از کوره در رفتند و پس از کش و قوس های زیاد بین مسئولان فدراسیون , کادرفنی ماشین سازی و تیم داوری این دیدار و بعد از ۷ دقیقه اتلاف وقت , بهزاد بشتایم و رسول خطیبی در دفاع از حق طبیعی فوتبال آذربایجان از کنار زمین اخراج شدند تا کوپال ناظمی نه تنها امتیاز منفی از این بازی گرفته باشد بلکه حس ناعدالتی و تبعیض را در این فوتبال با طعم تنفر زنده کند.

اما بعد از اتمام این حواشی علی علیپور مهاجم پرسپولیس پشت توپ ایستاد اما حامد لک دروازبان ماشین سازی همچون سیو های دیگری که در این بازی داشت , این پنالتی را نیز مهار کرد تا داور که مدام با در حال گوش دادن به گوشی درون گوشش بود ۱۱ دقیقه وقت اضافه بگیرد تا بلکه تیم مورد نظر پیروز از میدان خارج شود و اینطور نیز شد و تیم پرسپولیس در دقیقه دهم وقت های تلف شده توسط وحید امیری به گل رسید تا باز هم مجریان ناعدالتی بدین ترتیب عدالت را زیر پا گذاشته باشند.

بدین ترتیب شاگردان رسول خطیبی مربی باغیرت و متعصب سبزقبایان و شاگردان این تیم در برابر این فوتبال عجیب بعد از ۱۰۵ دقیقه تلاش استقامت خود را به ناچار شکستند و مغلوب این نمایش های عجیب در فوتبال ایران شدند تا در ادامه فصل فقط به فکر لیگ برتر باشند.

  • نویسنده : سجاد قربانی