دفع استاندارد پسماندهای عفونی و بیمارستانی توسط سازمان پسماند
 دفع استاندارد پسماندهای عفونی و بیمارستانی توسط سازمان پسماند

 سخنگوی شورای شهر تبریز از دفع مناسب و اصولی پسماندهای بیمارستانی و پزشکی توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر ، کریم صادق زاده تبریزی عضو هیات رئیسه شورای شهر تبریز و دبیر کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز به همراه دکتر فریدون بابایی اقدم رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر از پروژه های دفع پسماند بیمارستانی و پزشکی تبریز و مرکز دفن پسماندهای این سازمان بازدید کردند.

 سخنگوی شورای شهر تبریز در این بازدید با اشاره به اقدامات مطلوب سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: با تلاش پاکبانان شهرداری تبریز شاهد تبریز همیشه تمیز هستیم که جا دارد از تلاش تمام عوامل و مدیران این سازمان و پاکبانان تلاشگر قدردانی کنیم.

توسعه مرکز دفن تبریز مشهود است

 صادق زاده با بیان اینکه توسعه مرکز دفن تبریز مشهود است، ادامه داد: با تلاش سازمان مدیریت پسماندها و قرارگاه خاتم الانبیاء شاهد هستیم که پسماندهای شهرداری تبریز به شکل اصولی دفن می شود.

 عضو هیات رئیسه شورای شهر تبریز با بیان اینکه بحث پسماند یکی از موضوعات مهم شهر تبریز است، گفت: شهرداری تبریز به این موضوع نگاه ویژه ای دارد چراکه ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ تن هر روز در تبریز زباله تولید می شود و با همت این عزیزان این پسماندها به شکل اصولی و مناسب دفن می شود.

 وی افزود: زباله‌های تبریز در گذشته به شکل سنتی و غیراصولی دفن می‌شدند ولی حالا با احداث مرکز دفن مهندسی بهداشتی شاهد تحولی بزرگ هستیم و امیدوارم از سال آینده مقدمات احداث نیروگاه زباله سوز نیز در شهر تبریز فراهم شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار مهم و فوری استان اینجا کلیک کنید