سناریو جدید علیه تراکتور و زنوزی / حمله رنگی ها به ساعی به اتهام رنگی بودن
سناریو جدید علیه تراکتور و زنوزی / حمله رنگی ها به ساعی به اتهام رنگی بودن

فاز جدید حمله بی رحمانه و ناشیانه رسانه های پایتخت به تراکتور با اتهام توهین پرشورها به کردها در حالی شکل گرفته است که ظاهرا این اتهامات از خارج از کشور و از طریق رسانه های فارسی زبان تحت حمایت سعودی ها و تروریست ها نشات گرفته و به رسانه ای های قلم فروش داخل کشور سرایت کرده است.

به گزارش نسل تدبیر , پنجم شدن تراکتور از حیث میانگین بیشترین تعداد طرفدار در یک بازی در رتبه بندی جهانی سایت ترانسفرمارکت کافی بود تا رسانه های بزدل خارج نشین و حامی تروریسم به همراهی رسانه های پایتخت نشین داخل کشور با نفرت پراکنی شدید علیه تراکتور خصوصی که علاقه ای به چپاول بیت المال ندارد سعی در به حاشیه کشاندن این تیم و محرومیت هواداران پرشور این مکتب عظیم را داشته باشند.

آری , این سناریوی از پیش نوشته شده زمانی اجرا شد که حدود ۱۰۰ هزار نفر در بازی تراکتور و استقلالبه ورزشگاه آمدند تا مجتبی ساعی گزارشگر این دیدار در حین گزارش با بیان واقعیت هایی از روی آمار و ارقام تیم تراکتور را به عنوان پنجمین تیم پرطرفدار معرفی کرده تا داغ دل دشمنان این مکتب عظیم را تازه کند.
سناریوی که از پیش نوشته شده بود در واقع سعی داشت با ادعای دروغین و غیرمستند توهین تراکتوری ها به کردها دو قوم شریف ترک و کرد را در مقابل هم قرار داده و از قضا هواداران دو تیم نسبتا با فرهنگ و شاید کم فرهنگ را در کنار هم قرار دهد و آن هم در مقابل دشمن فرضی و به سبک برره ای ها !

بله این سناریو تنها یک هدف دارد و آن هم ایجاد اختلاف قومیتی شدید بین دو قوم غیر فارس و کاملا بدیهیست که این نفرت پراکنی ها از کجا نشات می خورد وقتی که رسانه های پایتخت و رسانه های بزدل حامی تروریسم از آن حمایت می کنند!

حال چرا این رسانه ای های قلم فروش که کم هم نیستند سعی در عقده گشایی علیه تراکتور زنوزی و گزارشگر محبوب تبریزی ها دارند مشخص نیست اما تنها چیزی که مشخص است تمام این عقده ها در ذهن این افراد زمانی شکل گرفت که سایت ترانسفرمارکت اثبات کرد که عظمت یک مجموعه و یک مکتب به جان های فلزی نیست و همین کافیست که یک هوادار بایرن یا منچستر در حین خواندن آمار تعداد هواداران تیمشان , چشمشان به نام تراکتور بخورد و این برای ایران کافیست!

حال باید دید این رسانه های حامی تروریسم که سنگ تروریسم را به سینه می زنند و با استفاده از نا آگاهی و بی سوادی برخی هواداران سرخابی سعی دارند جای تروریست و ضد تروریست را عوض کنند , خواهند توانست مدرکی دال بر توهین ترک ها به کردها پیدا کنند یا خیر , گرچه لازم به ذکر است که سعید فتاحی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ بعد از بازی روز جمعه تراکتور و استقلال با شفافیت کامل اعتراف کرد که هواداران تراکتور فرهنگ بالایی دارند و هیچ توهینی به تیم رقیب انجان ندادند و بعد از باخت تیمشان بعد از اتمام بازی به تشویق تیم محبوبشان پرداختند.

  • نویسنده : سجاد قربانی