وزیرجوان درحال بلاک شدن/شمارش معکوس برای رونمایی از سورپرایز جهرمی !
وزیرجوان درحال بلاک شدن/شمارش معکوس برای رونمایی از سورپرایز جهرمی !

از چند روز پیش که آذری‌جهرمی وعده‌ سورپرایز داده تا همین حالا، بلوایی در فضای مجازی راه افتاده. عده زیادی وعده‌ی سورپرایز جهرمی را به کنایه به قطعی احتمالی اینترنت و راه‌اندازی اینترنت ملی ربط دادند. اینکه چرا مردم تا این اندازه نسبت به مقامات بی‌اعتماد شدند، قابل توجه است.

به گزارش خبرنگار نسل تدبیر، از چند روز پیش که آذری جهرمی وعده سورپرایز داده تا همین حالا، بلوایی در فضای مجازی راه افتاده. عده زیادی وعده ی سورپرایز جهرمی را به کنایه به قطعی احتمالی اینترنت و راه اندازی اینترنت ملی ربط دادند که البته از سمت جهرمی و روحانی تکذیب شد. این که چرا مردم تا این اندازه نسبت به مقامات بی اعتماد شدند البته مجال دیگری می طلبد.

عده ای اما زمزمه می کنند که تلگرام رفع فیلتر خواهد شد که البته واکنش اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه کلا تکذیب ماجرا بوده. استدلال پیش بینی کنندگان رفع فیلتر تلگرام این است که شیطنت های تلگرامی بعد از آمدنیوز پایان یافته و دیگر لزومی به ادامه فیلترینگ نیست.

در همین کش و قوس ها اما عده ای هم در حال بلاک کردن جهرمی هستند، چون نوع رفتارش را نمی پسندند و این گونه اقدامات را پوپولیستی قلمداد می کنند. در هر صورت باید ساعاتی دیگر منتظر بمانیم و ببینیم چه از جعبه ی جهرمی درخواهد آمد!

جالب اینجاست که خود وزیر جوان نیز در پیج اینستاگرام شخصی خود برای این سورپرایز شمارش معکوس آغاز کرده و از مردم خواسته است در رابطه با این خبر حدس های خود را با او به اشتراک بگذارند.

عده ای با استفاده از طنز به اتفاقات و قطعی اینترنت اشاره کرده و عده ای از فشارهای اقتصادی و نامیدی رواج یافته در کشور سخن گفته اند و آذری جهرمی نیز طبق گفته خود تمام آنها را منتشر کرده است.