صدا و سیما اولین سنگر خاکریز در مقابل امپراتوری رسانه ای غرب
صدا و سیما اولین سنگر خاکریز در مقابل امپراتوری رسانه ای غرب

فرمانده سپاه عاشورا گفت: صدا و سيما اولين سنگر خاکريز در مقابل امپراتوري رسانه اي غرب است.

به گزارش نسل تدبیر، سردار عابدین خرم در همایش گرامیداشت روز قشر بسیج رسانه ملی ؛ از صدا و سیما به عنوان اولین سنگر خاکریز در مقابل امپراتوری رسانه ای غرب نام برد که به صورت مستمر در حال هجمه به کشور هستند.
فرمانده سپاه عاشورا پیام نظام جمهوری اسلامی را پیام بیدار کردن فطرت های اسلامی ، پیام درک حقایق بشری ، پیام انسانیت و پیام وجدان های بیدار دانست که امروزه توسط هنرمندان صدا و سیما و لنز دوربین های آنها این پیام ها ، شعارها و ارزش ها انتقال داده می شود.
وی همچنین با تبریک توفیقات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و جشنواره توسعه و فناوری رسانه تصریح کرد : بنده با کسب دریافت لوایح و تندیس های این جشنواره ها توسط هنرمندان این مرکز احساس غرور کردم چرا که می دانم در پشتوانه این موفقیت ها یک فکر انقلابی و جهادی پشتوانه این مرکز است که توانسته در سطح کشور هنرمندانه ، هوشمندانه ، خلاقانه و با تلاش وافر و شبانه روزی در ابعاد مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی را به جایگاه واقعی خود برساند .
ایشان در پایان سخنان خود از تلاش های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در پوشش رسانه ای مناسب زلزله و تولید برنامه های ارزشی به شکل ویژه تقدیر کردند .
در ادامه این مراسم از همکارانی که در ترویج فرهنگ بسیجی نقش برجسته داشتند با اهدای لوحی قدردانی شد.
پانزده آذر به مناسبت سالروز شهادت جمعی از اصحاب رسانه در سانحه هوایی ، به عنوان روز بسیج صدا و سیما انتخاب شده است.