طرح جامع وکالت در مجلس آینده به نتیجه می‌رسد
طرح جامع وکالت در مجلس آینده به نتیجه می‌رسد

 رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی گفت: طرح جامع وکالت در مجلس آتی بررسی شده و قطعاً به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش نسل تدبیر، حسین شربیانی در مراسم بزرگداشت مقام علمی دکتر سید حسین صفایی از حقوقدانان مطرح و استاد پیشکسوت دانشگاه تهران، گفت: استاد صفایی یک شخصیت علمی مطرح در حوزه حقوق مدنی کشور است که همواره در امور علمی فعالیت داشته و کتب مراجع دانشگاهی تعریف کرده است که مورد استفاده اساتید و دانشجویان حقوق قرار می‌گیرد.

وی افزود: برخی اساتید فقط در حوزه علمی فعالیت می‌کنند اما برخی وارد عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و تجاری شده و در نهایت باعث تضعیف علم حقوق می‌شوند.

وی که اولین تشکل صنفی به نام فراکسیون اعتدال را در آذربایجان شرقی تاسیس کرده است، گفت: وجود تشکل صنفی بسیار سودمند بوده و ناظر بر عملکرد هیئت مدیره است که بنده نیز حامی افزایش تعداد این تشکل‌های صنفی هستم.

شربیانی ادامه داد: طی ۴۲ سال گذشته در هیئت مدیره کانون وکلای آذربایجان شرقی حتی یک مورد مشکل مالی وجود نداشته است و باید از این روند در مدیریت جامعه مورد استفاده قرار گیرد.

استاد سید حسین صفایی در این همایش در خصوص نحوه تقسیم مسئولیت در تعدد واردکنندگان زیان سخنرانی کرده و در پایان مراسم از سوی رئیس کل دادگستری استان و مقامات قضایی از وی قدردانی شد.

همایش بزرگداشت مقام علمی دکتر سید حسین صفایی از حقوقدانان مطرح کشور و استاد پیشکسوت دانشگاه تهران با حضور وکلا، حقوقدانان، مقامات قضایی آذربایجان شرقی، رئیس دادگستری آذربایجان شرقی و رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی در هتل پتروشیمی تبریز برگزار شد.

انتهای پیام