فعالان رسانه نقش موثری در کاهش مشکلات شهری دارند
فعالان رسانه نقش موثری در کاهش مشکلات شهری دارند

شهردار تبریز با تاکید بر نقش اثرگذار فضای مجازی و فعالان رسانه‌ای در کاهش مشکلات شهری، گفت: اگر ۵۰ سال پیش چنین بستری در جامعه وجود داشت، بسیاری از باغات تبریز در همان کاربری باقی مانده و "باغ‌شهر" تبریز نیز فراموش نمی‌شد.

به گزارش نسل تدبیر، ایرج شهین‌باهر در آیین بزرگداشت روز خبرنگار با تاکید بر اهمیت فعالیت خبرنگاران در جامعه، اظهار کرد: اصحاب رسانه در حوزه مدیریت شهری نقش تاثیرگذاری دارند.

وی ادامه داد: ۳۰۰ نوع خدمت مختلف از سوی شهرداری تبریز برای شهروندان ارائه می‌شود که در این رابطه برخی نواقص نیز وجود دارد اصحاب رسانه این نواقص را یادآوری و گوشزد کرده و ما نیز ملزم به رفع این نواقص هستیم.

شهردار تبریز با بیان این‌که انتقادات رسانه‌ها به حل مشکلات شهری کمک می‌کند، افزود: خبرنگاران تاثیر بسیاری در حوزه خدمات شهری دارند و بنده نیز انتقاد را راهی برای حل مشکلات شهری می‌دانم و پذیرای انتقاد خبرنگاران هستم.

وی با بیان این‌که اطلاع رسانی در خصوص مسائل و مشکلات شهری توسط رسانه‌ها، ارزشمند است، افزود: اخبار و انتقاداتی که در مورد فقر فضای سبز شهری منتشر می‌شود، در راستای کاهش این مسائل موثر خواهد بود.

  • منبع خبر : ایسنا