فیلم ” مهران مدیری ” روی آنتن می رود
فیلم ” مهران مدیری ” روی آنتن می رود

مهران مدیری با سریال «در حاشیه» به تلویزیون می‌آید.

به گزارش نسل تدبیر، سریال «در حاشیه» به کارگردانی مهران مدیری از ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود و بازپخش آن نیز ساعت های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.

«در حاشیه» داستان پزشک متخصصی به نام “هومن صحرایی” در یک رشته ی خاص مربوط به خون موسوم به «پلاستوریز سلول های بینابینی» متخصص است و این در حالی است که در کشور کمتر به این رشته پرداخته می شود و در بیمارستان محل کار خود هم هیچ مراجعه کننده ای ندارد. او به دلیل تعهدی که دارد، نمی تواند بیکاری را تحمل کند و در حین سرکشی به اورژانس بیمارستان با یک پزشک بی مسئولیت درگیر می شود و به همین دلیل کار خود…

این گزارش می افزاید، عنوان سریال تلویزیونی طنزی به کارگردانی مهران مدیری است که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای، در ابتدا برای شبکه ۵ سیما تهیه شد ولی در نهایت در نوروز ۱۳۹۴ از کانال ۳ سیما به نمایش درآمد.

این مجموعه تلویزیونی چهارمین سریال مهران مدیری در دههٔ ۱۳۹۰ و اولین سریال او پس از بازگشت به تلویزیون است که با حاشیه‌هایی که از سوی جامعه پزشکان گریبانگیر آن شد زودتر از موعد از روی آنتن کنار رفت.

این سریال در ۳۰ قسمت تولید شد و قرار بود دو فصل ۳۰ قسمتی دیگر هم داشته باشد.همچنین عنوان نام این سریال در ابتدا «دکتر» نام داشت سپس به «اطاق عمل» تغییر نام داد و در آخر عنوان «درحاشیه» را به خود گرفت‌.