لزوم تدبیر شهرداری تبریز برای تجهیز کامل آتش نشانی
لزوم تدبیر شهرداری تبریز برای تجهیز کامل آتش نشانی

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: لازم است شهرداری تبریز تدابیر لازم برای تجهیز سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تبریز را اتخاذ کند.

به گزارش نسل تدبیر، کریم صادق زاده صبح امروز پنج شنبه در افتتاح نمایشگاه تجهیزات آتش نشانی تبریز گفت: باید توجه داشت که تغییر ساختار معماری شهری و حرکت به سمت بلند مرتبه سازی ایجاب می کند تا سازمان آتش نشانی نیز تکنولوژی های روز دنیا مجهز شود.

صادق زاده خاطر نشان کرد: مدیران و مسئولین شهری باید توجه داشته باشند که در حال حاضر و ‌طبق اعلام عوامل سازمان آتش نشانی اگر خدای ناکرده اتفاقی در ساختمان های بلند مرتبه شهر رخ دهد عملا آتش نشانی قادر به مقابله با حوادث احتمالی نخواهد بود.

وی با اعلام اینکه لازم است این سازمان در سریع ترین زمان ممکن به تجهیزات روز دنیا مجهز شود گفت: شهردار تبریز باید تدابیر ویژه ای برای تجهیز و تکمیل لوازم و تجهیزات این سازمان بیاندیشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه همچنین گفت: کلانشهر تبریز بعنوان بزرگترین شهر شمالغرب کشور باید از نظر تجهیزات و لوازم آتش نشانی بقدری قوی و غنی باشد که در صورت بروز حادثه در شهر های اطراف بتواند خدمات رسانی شایانی در این حوزه داشته باشد.

وی در ادامه ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه ادامه داد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز تلاش های خوبی در راستای حفاظت از جان و مال انسان ها در زمان بروز حوادث غیرمترقبه انجام داده است.

  • منبع خبر : مهر